Jump to content
php.lv forumi

Laravel programmētāji


ViktorsN

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

notepad++ ftw.

 

Bet ja nopietni, kopš darbā sāku strādāt ar IntellJ un JAVA, nezinu vai spēšu atgriezties pie vienkāršākiem "editoriem". 

 

Es nevaru ar to lēnumu sadzīvot, paņēmu WebStorm, dievs pasarg pēc Sublime pierast pie kā tāda. Uz i7, gļučī uz nebēdu.

Link to comment
Share on other sites

Es nevaru ar to lēnumu sadzīvot, paņēmu WebStorm, dievs pasarg pēc Sublime pierast pie kā tāda. Uz i7, gļučī uz nebēdu.

Varbūt viņam atmiņas pietrūkst. Atver to folderi, kurā ir .exe, un pamaini atbilstošajā .vmoptions failā -Xmx un varbūt -Xms vērtības. Ja esi uz x64 OS, vari pamēģināt WebStorm64.exe.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir skalārs lielums, tad tev baigi krata - tas ir 0 vai null? 99.9% gadījumu - nē.

Es pieturos pie tāda standarta, ka return value ir tikai 1 datu tips. Metodes, kurām var nebūt return value (piemēram, nav kaut kas atrasts), var atgriezt NULL (jo NULL = no value), bet tas ir special case, ko vienmēr jāņem vērā. Diemžēl šādiem gadījumiem, kamēr PHP nesuportē nullable types, kodā return type nevar likt, tikai Docblockā.

 

Es gandrīz vienmēr pārbaudu return value ar identity (===), nevis equality (==).

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Iespējams var izmantot kā fīčū.
 
un fixi arī labs
 

define undefined

var undefined = "undefined"

for (let i=0; i<10000; i++) {
    console.log(typeof null === undefined) 
}

don't use let
 

for (var i = 0; i < 10000; i++){
    console.log(typeof null === 'undefined');
}

define let

let i;
for (i = 0; i < 10000; i++){
    console.log(typeof null === 'undefined');
}
Edited by jurgenz
Link to comment
Share on other sites

typeof null vienmēr bijis objekts, kopš pirmsākumiem. Un jā, undefined var aizstāt ar savu vērtību. Kur prikols?

 

Pamēģināju, to loopu. Chromes bugs, IE un Node.js 4.4.4 viss kārtībā.

 

Pietiek jau ar:

NaN === NaN false

typeof NaN number

 

Un tās ir tikai sākums, bet reāli, visiem šiem JavaScripta WTF momentiem, neviens nevar atrast reālu pielietojumu.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Vai nu raksti visam (visiem metodes paramiem doķi), vai neraksti nekam. Sliktāk par komentāra neesamību ir tikai komentārs, kas neatbilst patiesībai.

Kas tas par fašismu? Rakstīt tikai tur, kur vajag, nav tas pats, kas rakstīt neatbilstoši patiesībai.

 

 

Es pieturos pie tāda standarta, ka return value ir tikai 1 datu tips. Metodes, kurām var nebūt return value (piemēram, nav kaut kas atrasts), var atgriezt NULL (jo NULL = no value), bet tas ir special case, ko vienmēr jāņem vērā.

Parasti jau tā sanāk (es tagad pamēģināju savā kodā uz sitiena atrast, nesanāca). Ja tu meklē kaut kādu rezultātu kopu, tad atpakaļ dabū tukšu masīvu, ja tu meklē konkrētu objektu, tad ir vai nu derīgs objekts vai lido exception, vai vismaz uz ielādi pārbaudāms objekts, ja vajag kaut kā skaitu, tad 0 arī ir skaitlis utt.

 

 

Es gandrīz vienmēr pārbaudu return value ar identity (===), nevis equality (==).

But why?

 

 

Pagaidi pāris dienas un kaut kādā medium rotāsies virsraksts: "How i turned `typeof null === "undefined"` bug into an feature"

Ahahahaha! :D

Link to comment
Share on other sites

var a = '1' 
var b = 1
var c = '1.0'

console.log(a == b) true
console.log(b == c) true
console.log(a == c) false

Vēl jau ir šis joks :)

 

Kāds tur joks? Viss ir pareizi!

Pirmajos divos gadījumos tipi atšķiras, tāpēc notiek tipu kastošana un kā skaitļi tie ir vienādi, bet trešajā gadījumā ir divi stringi, kas ir atšķirīgi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...