Jump to content
php.lv forumi

SMS apmaksas sistēma


Recommended Posts

Tad nu uzradās maksājošs klients, kurš nezkāpēc vēl vēlas lapā sms apmaksas iespēju.

 

Atradu forumā šo tēmu, bet pieļauju, ka jau labu laiku mirusi. Tākā pats neesmu jau ļoti sen ar to ņēmies, ir jautājums: kas īsti LV to nodrošina un kuru/kā būtu pēc iespējas mazsāpīgāk integrēt lapelē blakus bankām un kredītkaršu apmaksas sitēmām?

 

PS: Lapele visticamāk būs uz WP vai Drupal

Link to comment
Share on other sites

Neesmu izmantojis Text2Reach, bet esmu izmantojis Suncore, ko neiesaku darīt. Atsauksmes viņu Twitter liela daļa ir feiks.

 

Jau gadus 6 - 7 ir noslēgts līgums ar esteria.lv, neesmu baigi salīdzinājis ar citu pakalpojumu sniedzēju izmaksām (sms maksa > summa, ko saņemu es), bet it kā ir ok...

 

Bet tas ir ļoti subjektīvs viedoklis, jo pirms tam esmu izmantojis tikai smscoin un suncore :)

 

Suncore ar izmaksām arī bija problēmas un kādu laiku SMS tika nosūtīt, kodi netika saņemti un līdzīgi. Nezinu, kāda situācija ir tagad, bet pirms gadiem 2 bija čakars.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Man jau liekas, ka pa lielam sms pakalpojumi jau ir izmiruši vai palikuši retums, jeb nekas jauns nav nācis klāt. Tagad visi pāriet uz bank linkiem, vairāk vai mazāk, kartēm. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...