Jump to content
php.lv forumi

novērtējiet lapu


Recommended Posts

Man ir liels lūgums - novērtēt lapu http://www.studyinlatvia.eu/

Skaidrs, ka lapā ir problēmas, bet gribētos kādu objektīvu novērtējumu pa punktiem.

Tā nav mana lapa, bet studentu projekta ietvaros nepeiciešams to novērtēt un piedāvāt uzlabojumus.

 

 

Manā skatījumā dizains slikts, pirmā lapai vispār nenes nekādu informāciju, studiju programmas ir PDFos, nav nekāda search, mobilajos nevar ērti apskatit, nav nekāda aicinājuma "veikt darbību" (atstāt epastu, uzdot jautājumu vai tml.), pat uzspiežot uz labo klikšķi - "Text is copyrighted" rādās. Nav skaidrs, kad atjaunota informācija, kur ir kādi jaunumi. Navigācija it kā ok. 

Taču man vajaga rezultātu aprunāt arī ar cilvekiem, kas šo lapu izmanto un tā smuki", "objektīvi" paskaidrot to visu.

 

 

 

P.S.

Ja gadījumā te ir kādi eksperti UX u.mtl. jomā, es varbút varétu "haltūras" līmenī arī, ja nepieciešams, samaksātu par tādu kā ekspertīzi (ekspertīze nebūtu tīri anonīma - ja prasītu, būtu jāuzrāda arī vārds/uzvārds/amats). Vienīgi maks man nav neko baigi pārpildīts...

 

Paldies...

Edited by renathy
Link to comment
Share on other sites

Ēnojums "Why study in Latvia" too much somelike 2005. 

Zaļā izvēlnes krāsa neiet kopā ar tipa iedzeltenīgo logo un .. Neesmu dizaineris, bet pie web friendly krāsām un krāsu salikumiem ir jāpiestrādā. Tas vairāk dizainiski. Pārējo neņemos skatīties un analizēt.

Link to comment
Share on other sites

ieleja

Es piekrītu, ka tās pirmās lapas animācijai vispār nav nekādas jēgas. 

 

sand2s

Piekrītu arī tam, ka ar dizainu kaut kas nav kārtībā. Arī neesmu dizainers, tāpēc nevaru nodefinēt - kas tieši, bet redzams, ka nav kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...