Jump to content
php.lv forumi

Iemācīt otrai pusei programmēt!


codez

Recommended Posts

Arī šād un tad gan sieva, gan radi saka, kas tev nekait, vari no mājām strādāt, alga arī laba, kaut man tā būtu. Es viņiem saku, ka šāds darbs agrāk vai vēlāk arī piebesī un es saku, es būtu gatavs kaut vai 2 ned vai mēnesi apmainīties vietām ar darbiem, ka dažreiz gribās arī ko citu padarīt. 

 

Vēl arī atskan šāda frāze, nu tev tur tik forši viss iet, ka es jau varētu gulēt mājās un audzēt taukus :D, tas ir, lai es tā kā muļķīs pa kodiem buros 24H dienā. 

 

Radiem saku, nu ja tev ir 10 gadi lieka laika, un esi sākumā gatavs kādu gadu, divus pārtikt no akmeņiem, tad jau var arī mācīties. :D

Link to comment
Share on other sites

@ieleja - nē, tu teici, ka tu nesaproti, nevis, ka liekas neērts veids. Ir būtiska atšķirība.

 

@xPtv45z - es savus programmēšanas pamatus daļēji apguvu no tiem Java tutoriāļiem, uz kuriem linku nesen iepostoju vienā topikā: http://php.lv/f/topic/22139-rīgas-valsts-tehnikums-programmēšana/?p=176662

Tiesa, daļu no tā es jau biju iemācījies pašmācības ceļā un daļēji vienkārši apstiprināju savas aizdomas, bet tomēr.

Tāpat arī es iemācījos pamatus AngularJS ar šo kursu: https://www.codeschool.com/courses/shaping-up-with-angular-js

Šāda formāta kursi, imho, ir perfekts veids, kā mācīties pamatus/intermediate lietas kaut kādā jomā.

 

Man ir tieši pretēji ielejai - es nestādos priekšā mācīties programmēšanu no grāmatas. Tas man būtu DRAUSMĪGI GARLAICĪGI!

 

@foxsk8 - +1 par darba apmaiņu. Radi gan var iet iesālīties :D Lai pamēģina pašmācības ceļā kaut ko iemācīties, un tad uzreiz citu dziesmu dziedās.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka metode varētu būt šāda: neliels praktiskais kurss ar pamatiem, sākot no koda, kurš summē 2 skaitļus, beidzot ar tādu, kurš jau kaut kādu ciklu veido un izmanto funkciju. Tad jau jāskatās, ja būs interese, jautājumi nāks un varēs ieteikt kādu grāmatu. Varēsi nopirkt sievai MacBook un iPhone un viņa varēs uzrakstīt aplikāciju, kuru nopirks miljons mammas visā pasaulē. :D

 

Manuprāt, pirmais ir praktiski, elementāri uzdevumi, kas ļauj sajust, ka kaut kas notiek... Ja tas neaizķer, ja ir vēlme pēc statusa, un mācīšanās ir piespiedu kārtā, nekas labs tur nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...