Jump to content
php.lv forumi

Aicinām pievienoties mūsu komandai Jaunāko PHP programmētāju


JazMan

Recommended Posts

Godīgi prasīji – godīgi atbildēšu. Mazliet ir. Neskatoties uz to, ka esmu apmierināts, pašam patīk, ir daudz ļoti interesantu cilvēku, iespēju, projektu (arī daudz neinteresantu), reizēm jūtu tādu kā nievājošu attieksmi vai neizpratni un ietekmējos no stereotipiem. Atkarīgs no sabiedrības – dažreiz ir tādi, kuri respektē vai izturas vienaldzīgi, tomēr pārsvarā sastaptie cilvēki, uzzinot, ka esmu programmētājs, sāk stāstīt tādas kā dīvainas lietas par sastaptajiem programmētājiem darbā vai starp draugiem. Katrā ziņā, necenšos atspēlēties ar uzspēlētu pretreakciju.

 

Līdzīgi ir arī, piemēram, tw lietotājiem. Ir, kas uzzinot, ka esi twitterī, skatās kā uz dīvainu. Vai, ja filmē ielas vidū, vai taisi selfijus, utml.

 

Man tas šķiet tik dīvaini... Tāda kā pretošanās kaut kam, kas neietilpst banālos rāmjos.

 

Bet tas sākotnējais bija domāts tikai kā novērojums. :) Līdzīgi jau ir arī, piem., ar grāmatvežiem.

 

Vai ir kādi ieteikumi?

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

tev kauns par to, ka esi programmētājs?

Jā, man dažreiz parādās tāda kā kauna sajūta par to, ka esmu gudrāks un labāks pār visiem pārējiem, bet tad es saprotu, ka tā ir tikai viņu pašu vaina, ka viņi nav tik lieliski, un tas pāriet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...