Jump to content
php.lv forumi

Ieteikumi jaunai mājaslapai


Steewie

Recommended Posts

Sveiki! Tātad vēlos izveidot kādu mājaslapu saistībā ar IT,bet nezinu ko.Tāpēc esmu te lai pajautātu Jums,kas tad varētu būt šis ieteikums,ideja nu tādai tiešām lapai ar nākotni. Saprotu un man tas ir vairrākārt teikts ka tas ir pašam jāizdomā šī ideja,bet to ko es parasti izdomāju ir jau nesen realizēti projekti. Izdomāju tādu kā kibersporta lapu,bet to jau kāds bija izdomājis un atvēris šajā martā.Tā bija mana pēdējā ideja,vairāk man nav,tāpēc jautāju Jums.Ceru sagaidīt vismaz pāris idejas,jo ideja pēc idejas man būtu jāizdomā pašam.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi blogu, kurā regulāri liec ziņas par to, kas tevi interesē! Ziņas vari arī tulkot no ārzemju resursiem. Ar laiku pats sapratīsi, ko tieši gribi veidot, pie reizes piešāvis roku rakstīšanā. Toties, ja secināsi, ka kāda nedēļa jau bez jaunām ziņām, būs droša pazīme, ka šo projektu vari vērt ciet.

Edited by e-remit
Link to comment
Share on other sites

Uztaisi blogu, kurā regulāri liec ziņas par to, kas tevi interesē! Ziņas vari arī tulkot no ārzemju resursiem. Ar laiku pats sapratīsi, ko tieši gribi veidot, pie reizes piešāvis roku rakstīšanā. Toties, ja secināsi, ka kāda nedēļa jau bez jaunām ziņām, būs droša pazīme, ka šo projektu vari vērt ciet.

Ņemšu vērā! Paldies

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...