Jump to content
php.lv forumi

Ko darīt pēc videnes


nesija

Recommended Posts

Sveiki, es šobrīd mācos 12. klasē un mani interesē programmēšana, bet nav skaidrības ko iesākt pēc videnes pabeigšanas (vēl tikai daži mēneši).

 

Esmu pašrocīgi diezgan labā līmenī apguvis galvenokārt Python un Django (+html, css utt un tjpr pārējie sīkumi). Domāju, ka man interesē tieši webs. Tiesa gan man šeit skolas vidē diezgan pamatīgi reklamē mehatroniku, bet man nav īsti saprašanas ko tie darbinieki ikdienā programmē. Viens ne-ļoti-kompetents avots stāstīja, ka ikdienu pavada vairāk kā mehāniķis pielabojot salūzušas iekārtas, bet reāli programmēšana un konstruēšana ir paveikta kaut kur aizjūrās., tāpēc gan jau ka webs.

 

Dzīvoju Cēsīs un man aktuālas varētu būt 2 augstskolas, vai nu LU vai arī Vidzemes augstskola. Jāsaka ka par otro esmu dzirdējis pārsvarā negatīvas atsauksmes, bet it kā domāju ka ja skolas nosaukums ir vienīgais, ar ko pēc studijām palielīties, tad kāda jēga vispār kaut kur iet mācīties. :D Kā jums liekas?

 

Visticamāk ņemšu 2 gadīgo studiju programmu (profesionālā). Domāju, ka paralēli studijām varbūt varētu atrast kaut kur kaut ko piestrādāt, bet arī nezinu kur meklēt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ej uz Vidzemes augstskolu, tur labāki dzīvošanas apstākļi un varēsi dažus gadus izbaudīt jaunību. Par atalgojumu un perspektīvām. Viss būs atkarīgs no tavām spējām, ne skolas. Skolas veido strādniekus, par vadītāju ir jākļūst pašam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Skolas veido strādniekus, par vadītāju ir jākļūst pašam

 

1. Skolas veido skolniekus un studentus, vēlāk absolventus

2. čalis jautāja kā kļūt par programmētāju nevis vadītāju, elektriķi, pārdevēju, menedžeri vai ko tādu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...