Jump to content
php.lv forumi

Vakance PHP programmētājam


DarbaGuru.lv

Recommended Posts

DarbaGuru.lv klients – Latvijas IT uzņēmums, kura darbības profils ir datu bāžu izstrāde, administrēšana, tehniskā uzlabošana un datu apstrāde.


 


Uzdevums:


Dinamisks darbs lielā un stabilā IT uzņēmumā ar atbildīgu un sociāli svarīgu projektu izstrādi un uzlabošanu.


 


Darba devējs piedāvā:


Iespēju attīstīties profesionāli;


garantētu mēneša atalgojumu – 1000 EUR neto (uz rokas);


aprīkota darba vieta Rīgas centrā (pilnas slodzes darbs birojā).


 


Pamata prasība:


Labas PHP zināšanas un praktiska programmēšanas pieredze vismaz 2 gadus.


 


CV aicinām sūtīt uz [email protected]


 


Pateicamies par Tavu laiku un izrādīto interesi!


Edited by DarbaGuru.lv
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man bieži gribas iemest kādu no šejienes diskusijām par atalgojumu kādas tenku lapeles komentāru sadaļā (tvnet, delfi etc). Ir tāds tautas slānis, kas savas neveiksmes skaidro ar valdības neizdarību un nekad nav redzējuši algu ar trim nullēm. Domāju viņi pastāstītu daudz ko jaunu par programmētājiem. Nu jūs jau ziniet - no sērijas shēmotāji, zagļi, fašisti, nacisti etc etc. Un tad ej nu pārliecini, ka tiek darīts derīgs darbs nevis tikai naudas kāšana.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kam liekas, ka 1000 EUR ir normāla alga, laikam neseko līdzi, ka EUR kurss pret dolāru pēdējos 10 mēnešos ir nokritis par 30+%, tas nozīmē, ka tas ir ekvivalents 700 EUR pirms gada, kas ir ekvivalents 490 LVL pirms gada. Tā būtu pat tikai vidēja alga, ja to maksātu nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

>PHP web dev

>1000€ nedēļā

>uz rokas

>Latvijā

>tikai vidēja alga

 

Kur tu strādā?

 

Interesanta gan štelle ar to eiro cenas kritumu. Bet reāli pēc cenām kaut kā neizjūtu.

 

@nice1, qwerty, Kasspars - cik jūs paši pelnat uz rokas?

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Man liekas visos šajos algu fleimos galvenais ko cilvēki palaiž garām ir termini - junior dev / senior dev. Es skatos uz to sludinājumu: ".. PHP zināšanas .. pieredze vismaz 2 gadus." un lasu: "meklējam junior developer". Un priekš junioriem nosauktā tiešām liekas laba alga.

 

Pieņemu ka problēma ir tajā ka daudzi junior pat nevar iedomāties kādā līmenī vispār strādā un ko dara senior developeri - "PHP taču ir PHP, un es pat māku mysql un javascript!- Ja citi developeri lielās firmās pelna tūkstošus nedēļā, tad visiem PHP developeriem tik jāpelna."

 

Savukārt daudzi senior devi brīžiem strādā kā rockstari (jo mums te nav īpaši pieņemts turēt firmā 10 koderus) un ir aizmirsuši ka daudz citās vietās viss ko vajag ir pāris koda urbēji par saprātīgu samaksu.

 

TL/DR: jā koderu algās ir milzīga amplitūda, tas ka tev tas cipars liekas par mazu vai par lielu varbūt nozīmē ka esi tai vietai par labu vai par sliktu.

Link to comment
Share on other sites

codez, es kaut kā varbūt neesmu visus tavus postus paspējis izlasīt, cik noprotu pelni tu ļoti labi, bet vai tu nodrošini ar darbu arī kādu citu, ka tu vari par tām algām tik gudri runāt? Ja jā, - tad neaprobežojies ar pliku jā, bet ar juridiskās personas reģistrācijas numuru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...