Jump to content
php.lv forumi

Foruma migrācija


Recommended Posts

1 hour ago, NMY said:

Es esmu viens no tiem retajiem, kurš latviešu garumzīmes raksta ar "Alt Gr" taustiņu. 

Rakstot garo ā man iekrāsojas viss Replay teksts un nākošais Character nafig nodzēš visu. ;( please fix!

Šodien viņi izlaida 4.1.19 versiju, kur tam vajadzētu būt safixotam. Atliek vien sagaidīt, kad te tiks uzlikta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
21 hours ago, Val said:

Tad kāds ir risinājums tikt vaļā no defaultā "Sort by votes"?

Ir jā, bet ..

IPB eksistē vairāki foruma veidi  un Questions pirmais ir tipa parastais / otrais ir kur it kā tēmas uzsācējs uzdod jautājumu, tad kāds atbild un pārējie vēl papildus var vertēt tās atbildes un tad viņas kārtojas pēc tā. Bet nu cik šķiet to var nomainīt tikai foruma settingos un nekādi lietotāja settingi to neoverraido (vismaz neesmu redzējis nekur), kā arī, cik izskatās, nesaglabājas tas, ja manuāli norādā Sort by ..

Man personīgi patīk standarta variants bez kaut kādas balsošanas, attiecīgi vislaik jāspaida uz 'Date', kā citiem - nezinu ...

Varbūt jauztaisa foruma aptauja, tad paskatīties par ko nobalso vairākums un tad var pārslēgt vai atstāt kā ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
On 8/7/2020 at 1:49 PM, laacz said:

Paldies par atbildi. 

  • Suite Core  $100
  • Calendar FREE
  • Forums $100
  • Pages $100
  • Gallery $75
  • Downloads $75
  • Blog $75
  • Commerce $100
  • Total $625

Cik daudz no tā visa ir nepieciešams forumam? Cenšos apsvērt variantus projektam, kuram vajag savu forumu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...