Jump to content
php.lv forumi

Foruma migrācija


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 hours ago, aaxc said:

b46b850ae0304862818bbc73544e1cfd.png

Jaunajos topikos pie pirmās atbildes jābūt šādai opcijai.

 

Šitais nesaglabājas un arī nevar nekur profila setingos uzlikt default sort by date, katrā topikā katru reizi ar roku jāliek.
Also, kāda velna pēc Alt+A (ā) ieselekto visu šitā lauka contentu? Priekš tam ir Ctrl+A paredzēts. Šo tekstu rakstot, reizes desmit nācās spiest Undo, lai dabūtu atpakaļ sevis uzrakstīto, jo negribot ieselektoju visu un sāku pārrakstīt.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jurchiks said:

Šitais nesaglabājas un arī nevar nekur profila setingos uzlikt default sort by date, katrā topikā katru reizi ar roku jāliek.
Also, kāda velna pēc Alt+A (ā) ieselekto visu šitā lauka contentu? Priekš tam ir Ctrl+A paredzēts. Šo tekstu rakstot, reizes desmit nācās spiest Undo, lai dabūtu atpakaļ sevis uzrakstīto, jo negribot ieselektoju visu un sāku pārrakstīt.

Alt + A ir viņu bugs, solījās nākamajā relīzē izlabot

Link to comment
Share on other sites

Ar koda bloku ir kaut kāds debīlisms - atverot, nevar neko ne ierakstīt, ne iepeistot ar klaviatūru, ja vien pirmais simbols nav "<", jo defaultā stāv syntax highlighting = HTML, un viņš, acīmredzot, kaut kāda velna pēc enforcē sintaksi. Ja nomaina sintaksi vai iepeisto kaut ko caur right-click, tad aiziet un var drukāt, ko grib, bet tas, ka pašā sākumā neļauj normāli rakstīt kodu, ir reāli pasisti.

Defaultā vispār syntax highlighting vajadzētu būt None, nevis HTML.

 

Link to comment
Share on other sites

On 2017.02.17. at 7:33 PM, aaxc said:

b46b850ae0304862818bbc73544e1cfd.png

Jaunajos topikos pie pirmās atbildes jābūt šādai opcijai.

Un, ja es gribu ieiet topikā caur "Unread content", ņemot vērā, ka tā poga jāspiež katru reizi? Protams, var jau url pielabot manuāli, bet, ja gadījumā ir kāds globāls foruma iestatījums, lai noklusētā kārtošana būtu pēc datuma.

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2017 at 4:05 PM, ieleja said:

tad tam noklusētajam šķirojumam pēc balsojuma nav globāla risinājuma?

varbūt labāk tad vispār atslēgt šo kluso kašķēšanās/draudzēšanās sistēmu, var jau pateikt ko domā tiešā tekstā, nevis spaidot mīnusiņus vai plusiņus

 

On 2/20/2017 at 6:50 PM, Roze said:

+1

:(((( Es jau samīnusoju tik daudz... Viss darbs vējā... :((((

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2/22/2017 at 9:10 PM, jurchiks said:

Even better.

Es esmu viens no tiem retajiem, kurš latviešu garumzīmes raksta ar "Alt Gr" taustiņu. 

Rakstot garo ā man iekrāsojas viss Replay teksts un nākošais Character nafig nodzēš visu. ;( please fix!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...