Jump to content
php.lv forumi

LV pasta indeksu datubāze


Zefirs

Recommended Posts

$objReader = PHPExcel_IOFactory::createReader('Excel5');//excel2007
$objPHPExcel = $objReader->load("novadi.xls"); //load

$max_sheet = 110;

for($sheet = 0; $sheet < $max_sheet; $sheet++){
	$row = 1;

	$found = true;
	while ($found)
	{
		$cell1 = $objPHPExcel->setActiveSheetIndex($sheet)->getCell('A'.$row)->getValue();
		if($cell1){
			if($cell1 != 'Novads'){
				$cell2 = $objPHPExcel->setActiveSheetIndex($sheet)->getCell('B'.$row)->getValue();
				$cell3 = $objPHPExcel->setActiveSheetIndex($sheet)->getCell('C'.$row)->getValue();
				$cell4 = $objPHPExcel->setActiveSheetIndex($sheet)->getCell('D'.$row)->getValue();
				$cell5 = $objPHPExcel->setActiveSheetIndex($sheet)->getCell('E'.$row)->getValue();
				$arr[] = array($cell1,$cell2,$cell3,$cell4,$cell5);
			}
			$row++;
		}else{
			$found = false;
		}

	}
}

PHPExcel vajadzīgs. Rezultātā sanāca 7024 ieraksti

Link to comment
Share on other sites

LP ir pieklājīgs JSON-RPC API ar visu adrešu meklēšanu un pribambasiem. Tikai nav vis parastajiem mirstīgajiem pieejams. :) 

Kāda tipa klientam jābūt? Kāds speciāls līgums jāslēdz? Būtu interese izmantot LP Api. ;)

Link to comment
Share on other sites

Domāts darīts.. Jau pēc 15 min. zvanu LP un tieku līdz kaut kādam uzņemuma apkalpošanas "menedžerim", kas solās nosūtīt DEMO uz manis nosaukto epastu.

Meilu gaidu joprojām :)

 

Par to, kā tā sistēma varētu nonākt līdz lietotājam nav ne jausmas. Es vienkārši zinu, ka tāda ir, un jamas lietošanai ir nepieciešama API atslēga un/vai whitelisted IP adrese. Kur tu dabūsi to atslēgu - piekukuļojot nice1 vai caur LP, nezinu teikt.

 

Tev par nelaimi, man vairs nav pieejas. :D

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Par to, kā tā sistēma varētu nonākt līdz lietotājam nav ne jausmas. Es vienkārši zinu, ka tāda ir, un jamas lietošanai ir nepieciešama API atslēga un/vai whitelisted IP adrese. Kur tu dabūsi to atslēgu - piekukuļojot nice1 vai caur LP, nezinu teikt.

 

Tev par nelaimi, man vairs nav pieejas. :D

Sarunā ar LP saruna bija, par embedētu widget bloku, ne API kā tādu.. bet varbūt katru reizi pieprasīt POST, pie adreses norādīšanas ir OP. Varbūt vienkārši jāuztaisa statisks JSON no visiem LP xls failiem un jātur lokāli.. 

Otra lieta gan ir sūtījuma tracing LV mērogā.. Kādu laiku izmantoju reverse engineering priekš shipinng trace, bet tad LP sāka likt visādus XRF tokenus un payloadus, un palika neidzevīgi uzturēt...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...