Jump to content
php.lv forumi

Motivācijas video


codez

Recommended Posts

Uz pieņēmumiem balstīties runājot par cilvēku un viņa dzinuļiem never, tā tomēr multikompleksa problēma. Tik pat labi varētu teikt - varbūt tur strādā smukākā sekretāre, tāpēc negrib iet prom, varbūt vēlās apliecināt sevi - can make gold from sh*t, iesildījis sev labu vietu...

Es tomēr dzīvoju reālā pasaulē, nevis pasaku.

 

codez parādi savu inteliģenci un toleranci pret citiem / savādāk domājušajiem.

Priekš kam? Kas es kāds pāvests vai dalailama?

 

Pareizi, nepareizi ir nepareizs skatu punkts.

Ak ironija. Vienā teikumā pateikt, ka slikti darīt to, ko pats dara tajā pašā teikumā.

 

Scala un viss parejais arī nē.

Kāds te sakars ar Scalu?
Link to comment
Share on other sites

Tu to cilvēku zini? Nē! Pieņem ka viņa motivācija veidojas pārsvarā ap naudu.

Tas norāda uz lineāro domāšanu. Slikti pieņēmumi - apšauba datu interpretāciju un zināšanas bāzi kopumā.

Bet tu viņu zini? Pats jau arī pieņem, ka viņš tur strādā dēļ smukas sekretāres un vēlmes sevi apliecināt.

Uz kādu domāšanu tas norāda?

Link to comment
Share on other sites

Nē es tik minēju random iemeslus.

Es arī.

 

Visi kļūdās, bet ne par to re runa ir.

Nu ja, runa ir par to, ka dažreiz noder papildus motivācijas stimulācija, piemēram, topikā minētie video, ja tev apstākļi nenodrošina īstermiņa vai pietiekamu apbalvojumu, piemēram, algu, smuku sekretāri, vēlmi izpausties, utt. par darba darīšanu.

 

Neviens nevar zināt viņa motivāciju strādāt tieši tur esošajā situācijā.

Neviens, neviens? Bet, ja nu viņš kādam izstāsta? Un viņš pats arī nezin?
Link to comment
Share on other sites

Beidz dirst, codez, tāpat viss, ko tu māki, ir uzbraukt citiem augumā.

Beidz uzvesties kā drāmas karaliene, kas katru manu tekstu attiecina personiski uz sevi un pēc tam raud kā tāda maza meitene. Esi vecis!

 

Sen jau tā kā bija laiks iemācīties paklusēt, ja neko labu nevari pateikt.

Kaut kā tevi redzu manos topikos troļļojam, nevis otrādi un nevis runājot par tēmu.
Link to comment
Share on other sites

cilvēki ir dažādi, man grūti iedomāties, ka ir kāds video, kas mani nomotivētu ilgāk par 60 sekundēm (alūzija ar mūzikas klausīšanos pirms auto zagšanas filmā "Gone in Sixty Seconds")

 

bet nu visa šitā neauglīgā lekšanās starp 'codez' un biedrīšiem - biedrīšiem un biedrīšiem liekas nesaprotama

Edited by ieleja
Link to comment
Share on other sites

Nu laikam jau ir cilvēku kategorija, kuriem "inspirational quotes" tiešām liekas iedvesmojoši un dzen uz priekšu dzīvē, izturēt kārtējo dienu par mahimas pārdevēju vai kaut kādai baltajai apkaklei būt "more productive every day", jo tas, kā zināms no citātiem, ir the thing.

Link to comment
Share on other sites

>drāmas karaliene

>maza meitene

>Esi vecis!

>redzu troļļojam

 

Bet tik turpina dirst, kaut gan neko sakarīgu tāpat nepasaka. Vai tiešām tik grūti vienkārši noņemt pirkstus no klaviatūras? Tu pat nefiltrē, ko raksti, tu tik drukā walls of text, un tad dirsies ar visu pasauli pie mazākā sīkuma.

No malas skatoties, tas ir vienkārši smieklīgi, un tevi par pilnu ņemt nevar.

 

@ieleja - man grūti iedomāties, ka ir kāds video, kas mani nomotivētu ilgāk par 60 sekundēm

Man, personīgi, performanci uzlabo liquid drum mūzika (skatos youtube, tā kā tehniski video).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...