Jump to content
php.lv forumi

xampp, wamp


mangarsocepumi

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dev videi ir jābūt katram developerim uz savas kastes. Savajadzēsies tev palaist kaut kādu laikietilpīgāku sql query vai skriptu, kas rij daudz atmiņas, un visi pārējie developeri lamāsies. Nevienam tas nav vajadzīgs.

Manā darbā arī tā ir, ka dev vides ir uz servera, bet es strādāju no mājām, un rediģēt failus uz servera ir nenormāli bremzīgs pasākums, es tam pat neķeros klāt.

Bet par spīti tam, ka mans kontakts ar serveri ir tik, cik šad tad uzkopēt kaut kādas izmaiņas uz servera testa vides (jo man testēšana notiek vēl pirms kaut kas tiek uzkommitots!), es vienalga entās reizes esmu pieredzējis connection slowdownus, jo kāds uz servera kaut ko dara.

Link to comment
Share on other sites

Dev vide tak var but vm ar ierobezotiem resursiem katram developerim, lokāli uz pc, lokalaja tīklā vai caur internetu. Maksimali pelagota produkcijas videi, ar individuālu katra projekta konfigu. Neredzu problēmas.

 

Whatever is the question, answer is docker

Link to comment
Share on other sites

xampp man aiziet, bet verot vaļā localhost viņš uzreiz automātiski aiziet uz http://localhost/xampp/kapēc tā? un arī direktorija, kur jāliek php faili man nav zināma, wampā tāda www, šeit nezinu, kur, palīdzību lūdzu.

1) /xampp/htdocs/ ir mape, kura ir piesaistīta lokālajam hostam, jeb tā ir tā pati tevis minētā "www" mape.

2) iekš šīs mapes būs index.php fails, kurā notiek redirect uz localhost/xampp/

 

Edited by EdgarsN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...