Jump to content
php.lv forumi

Vakances Draugiem uzņēmumu grupā


Kaklz

Recommended Posts

Humora pēc, man pat neatbildēja uz pieteikumu. Līdz ar to, diez vai mans ego, attieksme un lielā mute būs pie vainas. 

Izklausās kaut kā neforši, jo cik zinu noteikti atbild visiem un vienmēr, arī gadījumos, kad cilvēks uzraksta, ka programmēt nu pilnīgi nemāk, taču ir strādājis veikalā par pārdevēju vai arī jelkāda cita tipa kontaktam (kaut vai pilnmēness ietekmē).

 

Upē, protams, ūdens ir aiztecējis, bet gribētos cerēt, ka tas noticis kaut kādas tehniskas ķeskas dēļ un nekā citādi ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izklausās kaut kā neforši, jo cik zinu noteikti atbild visiem un vienmēr, arī gadījumos, kad cilvēks uzraksta, ka programmēt nu pilnīgi nemāk, taču ir strādājis veikalā par pārdevēju vai arī jelkāda cita tipa kontaktam (kaut vai pilnmēness ietekmē).

 

Upē, protams, ūdens ir aiztecējis, bet gribētos cerēt, ka tas noticis kaut kādas tehniskas ķeskas dēļ un nekā citādi ..

Es pieņemu, ka mans pieteikums apputēja starp citiem, jo aizpildīju pie draugiem vakancēm. Un tas bija jau labi sen, kazi 3 gadus atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

Škrobe tajā, ka man riebjas atstāt lietas pusceļā, tāpēc es principiāli negribētu iet projām, pirms esmu pabeidzis iesākto. Nebūtu arī pieklājīgi.

 

Kas, tu galīgs daunis esi? Tev liek pist sūdu, jāj ausī, bet tu, maksimāli taisna fakuča pacelšanas vietā, viņiem gribi pabeigt iesākto, jo nav pieklājīgi? LOL, LOL, ROFLMAO. :D

 

Karoče, Istabai tevi gaida. Nekur sludinājumā neminēts bonuss ir tas, ka jau pašā sākumā būs iespēja no 0 taisīt (rewrite esošo funkcionalitāti + kaudze jaunas) gudrās mājas kontroles API, lasīt - daudz backend, maz frontend, svaigs kods - kā pats sačakarēsi, tā arī būs. Uzreiz gan nevajag sapriecāties par daudz, jo tur ir vēl viena zemāka līmeņa sistēma, kuru tā atjaunināt nav plānā, tā ka būs arī iespēja dažreiz paplēst matus. Kā nu bez tā.

 

Tiesa, Roze mazliet kļūdījās par projektu vadītājiem - exprogrammētājiem. Tā ir tikai pašā Draugu portālā, citos apakšuzņēmumos vadītāji nav kāpuši pa kodiera kāpnēm, tā ka no programmēšanas zina tikai tik, cik paši painteresējas un tu ieskaidro.

 

Bet par termiņiem gan - tos principā nosaki tu pats. Kā arī - tie ir dinamiski, atliek tikai laicīgi pateikt, ka pamatota iemesla X dēļ būs ilgāk (piemēram, izrādījās pārāk daudz veca gavnokoda jālabo). Mūžīgi, protams,  gumiju staipīt arī nevarēs.

 

Kas vēl ir labi - dažkārt tu nosaki ne tikai darba uzdevumu termiņus, bet arī pašus darba uzdevumus. Vajag tikai argumentēti paskaidrot, kāpēc tu to netaisīsi (nu tā, advancētāk par "ej dirst, negribu") un kāds ir tavs alternatīvais problēmas risinājums - gan jau, ka sanāks vienoties.

 

Izklausās kaut kā neforši, jo cik zinu noteikti atbild visiem un vienmēr

Zinu vēl vismaz vienu gadījumu, kad ir bijis citādi.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Tā ir tikai pašā Draugu portālā, citos apakšuzņēmumos vadītāji nav kāpuši pa kodiera kāpnēm, tā ka no programmēšanas zina tikai tik, cik paši painteresējas un tu ieskaidro.

Es vairāk to domāju to tā kā tiešā (tehniskā) darba vadītājus, ne pēc biznesa strukturas, kur ir citas kompetences un tad viņu termiņi (vai kādi citi pieņēmumi) bez jelkādām konsultācijām būtu no zila gaisa rauti. Citādi jau piem. Vendonam, Maponam CTO visi ir izbijušie.. nu labi T2R varētu būt izņēmums :P

 

Visas grupas vadītājs gan ir programmētājs :)

 

 

Zinu vēl vismaz vienu gadījumu, kad ir bijis citādi. 

Būs jāiet skaidroties ..

Link to comment
Share on other sites

Izklausās kaut kā neforši, jo cik zinu noteikti atbild visiem un vienmēr, arī gadījumos, kad cilvēks uzraksta, ka programmēt nu pilnīgi nemāk, taču ir strādājis veikalā par pārdevēju vai arī jelkāda cita tipa kontaktam (kaut vai pilnmēness ietekmē).

 

Upē, protams, ūdens ir aiztecējis, bet gribētos cerēt, ka tas noticis kaut kādas tehniskas ķeskas dēļ un nekā citādi ..

Man arī nav atbildējuši, pat divas reizes ar lielu pārtraukumu. Es gan pieteikuma vēstulē skaidri norādīju, ka interesējos par darbu attālināti, bet atbilde vai nu nebija, vai nu iekļuva spamā.

Link to comment
Share on other sites

Es vairāk to domāju to tā kā tiešā (tehniskā) darba vadītājus, ne pēc biznesa strukturas, kur ir citas kompetences un tad viņu termiņi (vai kādi citi pieņēmumi) bez jelkādām konsultācijām būtu no zila gaisa rauti. Citādi jau piem. Vendonam, Maponam CTO visi ir izbijušie.. nu labi T2R varētu būt izņēmums :P

Nu jā - grupā 3 lielākie un vienīgie, kur izstrāde ir jau kādi 5 cilvēki un uz augšu, tur jā, tur pat ir CTO. Bet visos pārējos kantoros un projektos, kur izstrādātāju daudzums pieder kopai (0, 1], tur... :)
Link to comment
Share on other sites

Lūk, par e-remit teikto - darbs attālināti - vai kaut vienā draugiem uzņēmumā tāds variants vispār ir pieejams? Man ir pietiekoši daudz iemeslu, kāpēc es negribu strādāt ofisā, tā kā ja draugiem visur obligāti jābūt uz vietas, tad tas man automātiski neder.

Protams, sapulces pirmdienās vai piektdienās ir ok, bet pati strādāšana - galīgi neinteresē. Maksimums, uz ko es varētu piekrist, ir 2 dienas ofisā, 3 no mājām. Dzīvoju Rīgas centrā, tā kā ja kādam uzņēmumam ofiss arī ir centrā, tad ok, bet ja ar transportu kaut kur tālu jākuļās, tad nafig, centrā ir arī citi uzņēmumi.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tā kā izklausās, ka šeit daudzi strādā draugiem grupā vai arī ir ar to pazīstami, tad gribēju uzdot jautājumu:

Proti, šobrīd esmu students, un mums skola piemeklē dažādus prakses variantus, no kuriem viens no karstākajiem kā parasti ir draugiem grupa (jo izklausās forši un tā) bet kā tur reāli ir, vai ir tādi gadījumi, kad pēc prakses tos studentiņus arī atstāj darbā, vai arī ir vajadzīgas lielākas zināšanas, pasaka čau un tas kalpo tikai kā pieredzes laiks?

Link to comment
Share on other sites

Un arī klāt vēl viens jautājums, cik lielām zināšanām ir jābūt vai darba pieredzei, lai sāktu vispār tur strādāt? Un vai neņem kaut, kādus zaļos, kas nesen sākuši mācīties un tad viņi redz - šitas normāli progresē un varam paturēt?

Palasi šos rakstus:

http://dra.lv/bP5KX

http://dra.lv/bKksC

Link to comment
Share on other sites

Negaidi, kad skola piemeklēs praksi, atrodi pats. Man pat ir zināmas aizdomas, ka tas palielina iespējas strādāt nopietni, nevis kā praktikantam.

 

PS: jurchiku tagad var pārspēt tikai čalis, kuram no Raiņa līdz Brīvības piemineklim aizvilkties būs par skarbu. XD

Dzīvoju Rīgas centrā, tā kā ja kādam uzņēmumam ofiss arī ir centrā, tad ok, bet ja ar transportu kaut kur tālu jākuļās, tad nafig, centrā ir arī citi uzņēmumi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...