Jump to content
php.lv forumi

Vakances Draugiem uzņēmumu grupā


Kaklz

Recommended Posts

Piespiedu socializācija ir tikai tad, ja tu dari kaut ko, kas tev nepatīk, kas jau pamatā ir nepareizi. Ja tu esi darbā un vidē, kura tev tīk, nekāda piespiedus nav. 

 

Jap! Esmu sevi vairākas reizes pieķēries pie domas, ka man nekas nav pret pirmdienām, jo man pat patīk iet uz darbu :)

 

It's no the mondays, it's your job that sucks

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es, kā arī gan jau daudzi citi, to nespēj, vai ir par slinku. Strādājot mājās totāli sačakarējas režīms - strādājam naktīs, guļam dienās, nespējam sevi gana motivēt, kā arī pēc darba beigām, tu tāpat atrodies "darbā".

 

Strādāju mājās jau labu laiku, strādāju dienās. Ja strādāju vakaros, tad tas ir papildus darbs. Nodalu strādāšanu no atpūtas bez problēmām - pie darba galda neatpūšos, kad beidzu strādāt, esmu "mājās", nevis "darbā".

Agrāk, kad strādāju dažā labā firmā, no kurām viena bija saistīta arī ar dr.lv, vakaros mājās mēdzu strādāt gan.

Link to comment
Share on other sites

Kas kuram labāks atkarīgs no vērtībām. Jums kādam ir bērni? Cik bieži un daudz viņus redzat ikdienā? Kā nododiet savas zināšanas, vērtības un dzīves pieredzi tālāk? Vai uzticat to visu citiem cilvēkiem un pašiem īpaši tas neinteresē? 8h darba diena birojā, ja vēl gribi nodarboties ar kādu sportu vai vēl ko citu, atstāj pavisam maza laika ģimenei.

Link to comment
Share on other sites

Codez, es bieži brīnos, kur tu tāds esi padevies. Bet tas nav uzbrauciens, tas ir izbrīns. Cik nācies lasīt diskusijas, tu spēj izcelties programmēšanā, ekonomikā, fizikā, bioloģijā, ķīmijā, matemātikā, pedagoģijā.. Nu nopietni, kā? Cik tev gadu, kādu skolu (un vai vispār) tu esi beidzis?

Link to comment
Share on other sites

Kas kuram labāks atkarīgs no vērtībām. Jums kādam ir bērni? Cik bieži un daudz viņus redzat ikdienā? Kā nododiet savas zināšanas, vērtības un dzīves pieredzi tālāk? Vai uzticat to visu citiem cilvēkiem un pašiem īpaši tas neinteresē? 8h darba diena birojā, ja vēl gribi nodarboties ar kādu sportu vai vēl ko citu, atstāj pavisam maza laika ģimenei.

 

Jā vai nu sēdi mājas un klausies kā sīkais tev pie auss brēc, stumda, bīda, neļauj strādāt, nu kamēr maziņš, bērnudārzā nejiet, vot tas gan ir reāls mīnuss strādāt no mājām. Bet nu reāli 8 stundas offisā, sīkie no rīta dārziņā, vakarā visi mājās, ja tev ir treniņš, nu tad tā jau ir tava brīva griba, kur darbs teorētiski nav vainīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Codez, es bieži brīnos, kur tu tāds esi padevies. Bet tas nav uzbrauciens, tas ir izbrīns. Cik nācies lasīt diskusijas, tu spēj izcelties programmēšanā, ekonomikā, fizikā, bioloģijā, ķīmijā, matemātikā, pedagoģijā.. Nu nopietni, kā? Cik tev gadu, kādu skolu (un vai vispār) tu esi beidzis?

http://php.lv/f/topic/22104-k%C4%81-uzlabot-dom%C4%81%C5%A1anas-sp%C4%93jas/

Link to comment
Share on other sites

Bet tas nav uzbrauciens, tas ir izbrīns. Cik nācies lasīt diskusijas, tu spēj izcelties programmēšanā, ekonomikā, fizikā, bioloģijā, ķīmijā, matemātikā, pedagoģijā.. Nu nopietni, kā?

Lielākā daļa cilvēku Latvijā, kuri pārsvarā ir gudrāki par visiem citiem pārsvarā pilnīgi visās jomās, iet caur Rīgas Valsts 1. ģimnāziju.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...