Jump to content
php.lv forumi

Vakances Draugiem uzņēmumu grupā


Kaklz

Recommended Posts

Draugiem.lv strādājot ārpus bonusiem, kas ir pusdienas pa velti ir vēl vesels saraksts ar bonusiem, nesaprotu to nostāju, ja negrib strādāt tur, šaubos vai kādā citā uzņēmumā, kas ir Latvijā var nopelnīt mazāk kā draugos, ja nelaid luni un esi tiešām advancēts programmētājs.

 

F3llony vairāk noskaidro un tad sāc runāt tās muļķības..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Draugiem.lv strādājot ārpus bonusiem, kas ir pusdienas pa velti ir vēl vesels saraksts ar bonusiem, nesaprotu to nostāju, ja negrib strādāt tur, šaubos vai kādā citā uzņēmumā, kas ir Latvijā var nopelnīt mazāk kā draugos, ja nelaid luni un esi tiešām advancēts programmētājs.

 

F3llony vairāk noskaidro un tad sāc runāt tās muļķības..

import random;

words = ["na","na","na","batman", [... tezaurs saturs or smthn] ]

def mangarsocepumi(words):
    return random.choice(words)

# There is no stopping The Oncoming Storm o.O
while true:
    print mangarsocepumi(words)
Link to comment
Share on other sites

Jurčik, varbūt pārāk asi izteicos, bet nu jāpiekrīt Kasparam, kur problēma tad aizmirst par LV tirgu, un močīt world-wide pasākumos, algas lielākas, varēs dzīvot zaļi, melni, zili.

 

F3llony, nu loģiski, ka LV līmenī, es, piemēram, nevaru un nezinu nosaukt, tapēc jautāju Tev, kā zinošākam šajā jautājumā.

Pasaulē, nu loģiski, ka būs un ir pilna pakaļa ar iestādēm, pat privātie uzņēmēji, kam Tu taisi kaut kādu trako projektu, kā remote, atsevišķi atmaksā pusdienas.

Runa ir par LV līmeni.

Link to comment
Share on other sites

F3llony, nu loģiski, ka LV līmenī, es, piemēram, nevaru un nezinu nosaukt, tapēc jautāju Tev, kā zinošākam šajā jautājumā.

Pasaulē, nu loģiski, ka būs un ir pilna pakaļa ar iestādēm, pat privātie uzņēmēji, kam Tu taisi kaut kādu trako projektu, kā remote, atsevišķi atmaksā pusdienas.

Runa ir par LV līmeni.

 

Par LV līmeni nezinu, bet pieņemu, ka vismaz teorētiski vajadzētu būt kādam kantorim, kas vēl piedāvā +/- tamlīdzīgus bonusus. Ja nav, tad man ir ļoti, ļoti žēl. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apgaismo mani, un nosauc lūdzu Latvijā 5 IT (vēlams PHP nozares), vai vairāk uzņēmumus ar teiksim apamaksātām pusdienām, kas pie algas sastādītu tos pašus ~ 100 euro.

 

Ja vidēji pusdienas izmaksā 3-5 eur, tad labāk izvēlētos tos 60-100 eur (- % IIN) saņemt klāt ikmēneša algai kā bonusu un ēst ko es gribu un kur es gribu. 

Rezultāts iznāk ka alga ir pa 60-100 eur mazāka kā tas varētu būt, dēļ kautkādām uzspiestām pusdienām (bonusam). 

Edited by Blitz
Link to comment
Share on other sites

60 euro pusdienām mēnesī, auzas, tas ir 3 euro uz vienu reizi, un ko Tu par tiem 3 euro ārpus ofisa tā teikt vari noprikt? Kaut kādu ar nopīpētām rokām uztaisītu hesburgera komplektu?

Algas daļā tas vispār netiek ņemts vērā, nekas nav uzspiest, un ja nevēlies ēst pusdienas šeit, vari to darīt ārpus ofisa, iespējas, gan mazāk nekā centrā, tomēr jāņem vērā, ka pusdienās izvēle ir pietiekami liela, lai vispār nevajadzētu apsvērt domu ēst ārpus ofisa. Hotdogi, Kebabi, bla bla bla - ok, tas pēc paša ieskatiem, pusdienās šeit ir vairāk kā labas, izvēle plaša, bieži vien var pat 2x aiziet uzēst, ja kurkst vēders pēc pusdienām, vienmēr atradīsies kaut kas, ko iekost.

"uzspiestas pusdienas" - nav komentāru :D WAT^3

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā darba devēja kopējās izmaksas uz darbinieku, tas ietver algu, bonusus, ofisu, ekipējumu, nodokļus, utt. Gala bruto izmaksas ir tas patiesais skaitlis, kas interesē darba devēju un veido viņa biznesu. Savukārt darba ņēmēja galvenā interese ir neto gūtais labums. Un šeit tātad ir jautājums - vai vidēja izmēra (zem 100 darbiniekiem) spēj nodrošināt ēdināšanu efektīvāk (kvalitatīvi, lēti, lai ir izvēle, utt.) kā apkārt esošās ēdināšanas iestādes, kuras varbūt dienā pabaro pāris tūkstošus vai pat padsmitus tūkstošus cilvēku. Visdrīzāk nē, līdz ar to pie vienāda bruto bonuss, ko tev dod pusdienas ir daļa no tavas neto algas, pie vienāda uzņēmuma bruto izmaksām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

60 euro pusdienām mēnesī, auzas, tas ir 3 euro uz vienu reizi, un ko Tu par tiem 3 euro ārpus ofisa tā teikt vari noprikt? Kaut kādu ar nopīpētām rokām uztaisītu hesburgera komplektu?

 

Nav runa kur un ko, bet drīzāk vai man vispār vajag bonusa pusdienas un to izmaksas labāk redzētu sev algā. Respektīvi lai darba devējs investē nevis manās pusdienās, bet manā algā. 

 

 

 

Visdrīzāk nē, līdz ar to pie vienāda bruto bonuss, ko tev dod pusdienas ir daļa no tavas neto algas, pie vienāda uzņēmuma bruto izmaksām.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

@nemakuphp - celties 7 nav labāk. Vismaz ne man. Ja es pieceļos agrāk par desmitiem, tad es visu dienu esmu sliktā noskaņojumā, vienalga, vai gulēt esmu aizgājis pirms pusnakts vai trijos naktī.

 

@Kemito - ar darbu ārzemē ir vairākas problēmas:

1) laika joslas (var traucēt saziņai, it īpaši tad, ja vajag ko ļoti svarīgu pateikt, bet vienā galā tikko aizgājis gulēt, otrā - tikko piecēlies)

2) nodokļi - ar darbu ārzemēs tas ir daudz ķēpīgāk

3) ko tad, ja darba devējs grib satikties face-to-face? Labi vēl, ja darba devējs atrodas tepat kaimiņvalstī, bet ja Amerikā vai Austrālijā...

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Londonā ir milzīga IT un startupu industrija, kurā profesionālis var bez problēmām dabūt darbu.

1)Laika josla -2; Kas nozīmē, ja viņiem darbs sākas 9:00, tev 11:00.

2)nodokļi ir tieši elementārāki, jo VIDs tev nevar piesiet par fiktīvu nodarbinātību, tādā veidā saņem pārskaitījumu uz savu SIA, kurš var būt arī mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs un maksā 11% nodokļos, kas ir krietni mazāk kā saņemot algu.

3)Līdz Londonai var nokļūt 2h, ātrāk kā no Liepājas uz Rīgu.

 

Ja esi spējīgs, vari rēķināties ar atalgojumu kādi 4k EUR bruto, kas ir kādi 3,5k neto un, ja laba kompānija arī ar stock option-iem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...