Jump to content
php.lv forumi

Vakances Draugiem uzņēmumu grupā


Kaklz

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MRT, ned**s te. 2k Latvijā ir ļoti laba alga, bet nevajag cerēt, ka visi varēs to saņemt.

Draugiem grupā algas nav tās mazākas. Bet ir daudz citu bonusu.

Pilsoni, tu vienreiz varētu pirms dauzīt ar pieri pa klavieri pavadīt kaut 5 sekundes vispirms izlasot manis teikto? Nu tas ir, pirms tarkšķēt bezjēgā. Es teicu, ka tā ir slikta alga? Es teicu, ka kurš katrs to var saņemt? Nu obligāti ir jākomentē tikai komentēšanas pēc? 

 

Speciāli tev pārtulkošu - vai cilvēkam, kurš adekvāti strādā un reāli pienes vērtību produktam, Draugiem grupā/Istabai/Whatever ir iespējams nopelnīt >=2k mēnesī uz rokas pēc nodokļu nomaksas?

 

Bonusi ir bonusi, pamatalga ir pamatalga. Ar bonusiem īri nenomaksāsi un bērnus skolā neaizsūtīsi. 

Link to comment
Share on other sites

Lūk, par e-remit teikto - darbs attālināti - vai kaut vienā draugiem uzņēmumā tāds variants vispār ir pieejams? Man ir pietiekoši daudz iemeslu, kāpēc es negribu strādāt ofisā, tā kā ja draugiem visur obligāti jābūt uz vietas, tad tas man automātiski neder.

Protams, sapulces pirmdienās vai piektdienās ir ok, bet pati strādāšana - galīgi neinteresē. Maksimums, uz ko es varētu piekrist, ir 2 dienas ofisā, 3 no mājām. Dzīvoju Rīgas centrā, tā kā ja kādam uzņēmumam ofiss arī ir centrā, tad ok, bet ja ar transportu kaut kur tālu jākuļās, tad nafig, centrā ir arī citi uzņēmumi.

 

Šos laikam sauc par attaisnojumiem.

Pats braucu ar diviem transportiem, neesmu vēl nomiris, kas dzīvo centrā, domājams pietiek ar vienu, ja vien spēj izkustināt savu fatyass no krēsla un iziet ārpus 4ām sienām. Pagrabā esi, ka nelaiž ārā un nevari tikt?

 

F3llony, kaut kāds reāls iemesls taču ir bijis, kapēc Tev nav ticis atbildēts, vai neesi pieņemts. Loģikai viss kārtībā, un tā parasti saka cilvēki, kas nav tikuši kādā konkrētā darba vietā, spalvas gaisā. No sirds liels prieks, ka darba trūkums Tev ir beidzies :)

 

Ar algām viss ir stabili, diemžēl, vismaz manā redzes lokā 2k tie nav, bet es neteiktu, ka ceļš ir tik ļoti tāls, alga ir ļoti laba, un pieskaitot visus bonusus, veselības apdrošināšanu, un varētu daudz un dikti pastāstīt par šo bonusu sistēmu, tad kopā viss ir krietni virs "okey vieta".

Negurķotāji vienmēr varēs pacelt latiņu sev augstāk, uzņēmumi nav tie, kas nespētu kārtīgam programmētājam ar atdevi pret darbu, samaksāt.

Ar bonusiem Tu netērēsi savu konkrēto algu, ko saņem, un tā starpība, ko iztērē teiksim tajās pat pusdienās, varēsi aizsūtīt bērnu skolā, vai vienalga ko pēc saviem sirds ieskatiem.

 

600 ls griesti - Nē.

 

Piedevām pēc dzirdētām lietām citos kantoros, jau vien var teikt, ka vismaz draugiem grupas uzņēmumos algu izmaksā laicīgi, ar nobīdi pa kādai stundai, nevis dienai. Alga ir bijusi VIENMĒR precīzos datumos, ar lielāko nobīdi 3 stundas.

Link to comment
Share on other sites

Alga ir bijusi VIENMĒR precīzos datumos, ar lielāko nobīdi 3 stundas.

Vispār, cik zinu, viņi parasti maksa pa 10 dienām agrāk par termiņu, kas ir līgumā.

Bet tas, ka vienmēr laicīgi un bez kāvēšanas - tas jā. Un tas ir milzīgs pluss. Kā arī, tas, ka samaksa visus nodokļus utt.

Link to comment
Share on other sites

F3llony, kaut kāds reāls iemesls taču ir bijis, kapēc Tev nav ticis atbildēts, vai neesi pieņemts. 

Šodien parunāju ar lietvedi par šiem jautājumiem, izstāstiju cilvēku sāpi par to, ka neesot saņēmuši nekādu responsi, un lieta ir tāda, ka līdz šim uz šiem pieteikumiem ir atbildēts uz draugiem portālā reģistrēto e-pastu, kas, protams, var gadīties vairs nav aktuāls (grūti arī pateikt kāpēc šāda prakse). Vismaz viņa teicās, ka atbildot vienmēr, taču ir tiešām gadījies, ka uz sarunām uzaicināts cilvēks ir teicis ko līdzīgi.

 

Mēģinās uzlabot šo procedūru.

Link to comment
Share on other sites

Kemito, man domāt mans drīzāk varētu būt Roze minētais gadījums, kad atbilde varbūt arī kur noklīda. Kas to vairs atceras.
 

Ar algām viss ir stabili, diemžēl, vismaz manā redzes lokā 2k tie nav, bet es neteiktu, ka ceļš ir tik ļoti tāls, alga ir ļoti laba, un pieskaitot visus bonusus, veselības apdrošināšanu, un varētu daudz un dikti pastāstīt par šo bonusu sistēmu, tad kopā viss ir krietni virs "okey vieta".
[...]
Ar bonusiem Tu netērēsi savu konkrēto algu, ko saņem, un tā starpība, ko iztērē teiksim tajās pat pusdienās, varēsi aizsūtīt bērnu skolā, vai vienalga ko pēc saviem sirds ieskatiem.

 

Nu tu arī pateici tā, itkā šāda veida bonusu sistēmas būtu kaut kas ekstremāls un neredzēts. Tā ir normāla parādība. Apmaksātas pusdienas, transports, v/apdr., apmācības jau labi sen vairs nav nekas ekstremāls.

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Šos laikam sauc par attaisnojumiem.

Pats braucu ar diviem transportiem, neesmu vēl nomiris, kas dzīvo centrā, domājams pietiek ar vienu, ja vien spēj izkustināt savu fatyass no krēsla un iziet ārpus 4ām sienām. Pagrabā esi, ka nelaiž ārā un nevari tikt?

Nu, man līdz Rīgai ~200km, uz Rīgu nav tik vienkārši pārcelties, tāpēc netieku katru dienu ofisā - vai pietiek ar šādu attaisnojumu?

 

F3llony, kaut kāds reāls iemesls taču ir bijis, kapēc Tev nav ticis atbildēts, vai neesi pieņemts. Loģikai viss kārtībā, un tā parasti saka cilvēki, kas nav tikuši kādā konkrētā darba vietā, spalvas gaisā. No sirds liels prieks, ka darba trūkums Tev ir beidzies :)

Nu to, ka darba devēji neatbild kandidātiem, apguvu jau sen un atbildi pārstāju gaidīt, tikko nosūtu pieteikumu. Drīzāk esmu patīkami pārsteigts, ja kāds kaut ko uzraksta.

 

Šodien parunāju ar lietvedi par šiem jautājumiem, izstāstiju cilvēku sāpi par to, ka neesot saņēmuši nekādu responsi, un lieta ir tāda, ka līdz šim uz šiem pieteikumiem ir atbildēts uz draugiem portālā reģistrēto e-pastu, kas, protams, var gadīties vairs nav aktuāls (grūti arī pateikt kāpēc šāda prakse). Vismaz viņa teicās, ka atbildot vienmēr, taču ir tiešām gadījies, ka uz sarunām uzaicināts cilvēks ir teicis ko līdzīgi.

Jāsaka, ka dr.lv izmantoju vēl joprojām aktuālo e-pasta adresi, līdz ar to atliek secināt, ka e-pasts iekritis spamā.

 

Par 600 latu griestiem man stāstīja cilvēks, kurš tur vienu brīdi strādāja. Tad jau labi, ka tā nav taisnība. Starp citu, kāpēc draugiem.lv nevarētu būt vieni no tiem, kas sludinājumos norāda algu diapazonu? Pie mums tik maz uzņēmumu to dara, kaut gan rietumos tā ir standarta prakse.

Link to comment
Share on other sites

Man jāatvainojas dr.lv džekiem - izrādās atbildi tomēr saņēmu, kuru sūtīja bots no adreses [email protected], tāpēc arī palaidu garām. HTML vēstule, augšā dr.lv logo un teksts:

Sveiki!

Tavs pieteikums izsludinātajai vakancei ir saņemts!

Paldies par izrādīto interesi par mūsu uzņēmumu! Tavas zināšanas, prasmes un pieredze tiks izvērtēta saistībā ar vakancei izvirzītajām kompetencēm.

Divu nedēļu laikā Tu saņemsi uzaicinājumu uz darba interviju vai/ un radošo uzdevumu.

Ja 2 nedēļu laikā nesaņem uzaicinājumu, tad diemžēl tas ir jāuztver kā atteikums šim konkrētajam amatam, taču ar Tavu atļauju iekļausim Tavu CV datu bāzē un informēsim, ja radīsies kāda vakance ar Tev atbilstošām kompetencēm.

Vēlot veiksmīgu profesionālo karjeru,
Draugiem.lv
Link to comment
Share on other sites

Kemito, man domāt mans drīzāk varētu būt Roze minētais gadījums, kad atbilde varbūt arī kur noklīda. Kas to vairs atceras.

 

 

Nu tu arī pateici tā, itkā šāda veida bonusu sistēmas būtu kaut kas ekstremāls un neredzēts. Tā ir normāla parādība. Apmaksātas pusdienas, transports, v/apdr., apmācības jau labi sen vairs nav nekas ekstremāls.

 

Apgaismo mani, un nosauc lūdzu Latvijā 5 IT (vēlams PHP nozares), vai vairāk uzņēmumus ar teiksim apamaksātām pusdienām, kas pie algas sastādītu tos pašus ~ 100 euro.

Vari arī nosaukt 5 uzņēmumus,  šādā pat nozarē, virzienā, kam nekavējas alga par nevienu dienu, never, ever?

 

Tas jau būtu labs sākums.

 

 

Vispār, cik zinu, viņi parasti maksa pa 10 dienām agrāk par termiņu, kas ir līgumā.

Bet tas, ka vienmēr laicīgi un bez kāvēšanas - tas jā. Un tas ir milzīgs pluss. Kā arī, tas, ka samaksa visus nodokļus utt.

 

Jā, līgumā ir minēts līdz 10 datumam, bet tas ir priekš kaķiem, alga vienmēr bijusi pēdējā mēneša dienā, ja tā ir sarkana, vai 6diena, maksās uz atpakaļu (30, 31 būtu 6diena, 7diena, alga btuu 29) un uz to pat var paļauties līdz 99% līdz šai baltai dienai.

Edited by Kemito
Link to comment
Share on other sites

Apgaismo mani, un nosauc lūdzu Latvijā 5 IT (vēlams PHP nozares), vai vairāk uzņēmumus ar teiksim apamaksātām pusdienām, kas pie algas sastādītu tos pašus ~ 100 euro.

Vari arī nosaukt 5 uzņēmumus,  šādā pat nozarē, virzienā, kam nekavējas alga par nevienu dienu, never, ever?

 

Okei, Latvijā... Sadists >:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...