Jump to content
php.lv forumi

Vakances Draugiem uzņēmumu grupā


Kaklz

Recommended Posts

>darba devējs maksā par darbu

Darba devējs var maksāt, cik uziet, bet ja man ir jāgaida uz citiem cilvēkiem (=bremzēm) vai jāpārtaisa related komponenti, lai varētu darīt savu darbu...

 

>Bet pēc jurchika teiktā nopratu ka ir problēmas ar termiņu ievērošanu.
Problēmas iemeslu es jau vairākkārt aprakstīju, tā kā vari bultiņas uz manu pusi nebīdīt.

 

@codez - nu man aptuveni pie tāda paša brīnuma tagad jāstrādā. Viss ir taisīts šodienai, par nākotni absolūti nedomājot, un tas tā joprojām turpinās no kolēģu puses. Absolūti nefleksabls kods, globāli variabļi, hardcoded stuff.

Un priekšnieks man saka, ko es uztraucos, šis projekts pēc gada varētu vairs neeksistēt... Tas nekas, ka tāds viedoklis pastāv jau vairākus gadus.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man liekas, ka kopējo termiņu nosaka pati augšējā priekšniece (visticamāk, sapulces rezultātā), bet individuālo tasku termiņus - tiešais priekšnieks. Kā viņš tos termiņus nosaka, īsti nezinu - visticamāk, vadoties pēc tā, kā programmē mani kolēģi (i.e. hack'n'slash viendienīšu kods, inline js/css utt) -, es tikai zinu, ka visai tai masai darbu, kas man vēl jāpabeidz, deadline ir 1. aprīlis, un es jau pirms mēneša zināju, ka tas nav reāli. Not with this code base.

Līdz decembrim jau būtu reālistiskāk.

Bet tik ilgi es te netaisos uzturēties; es šajā darbā absolūti neko jaunu neiemācos, uz visiem taskiem jāgaida uz testētāju, kas visu nenormāli bremzē, un tad vēl pašu fīču taisīšana baigi bojā nervus. Nav ne tās naudas, ne nervu vērts.

/rant

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc varbūt ir vērts pamēģināt kādu Draugiemgroup uzņēmumu, jo termiņus nosaka paši darbu veicēji (lasi programmētāji), taču darbu vadītāji, parasti paši izbijuši koderi, kas iemēģina sevi projektu plānošanas u.c. aspektos, cenšas zināšanās neatpalikt, lai nebūtu arī makaronu spraušana uz ausīm :)

Link to comment
Share on other sites

It kā pa pusei nopietni par to jau domāju.

 

@Kavacky, F3llony - softikom, projekts EDUS (citos projektos, cik zinu, ir labāk, šis vnk ir aizvēsturisks projekts, tā kā visu uzņēmumu uzreiz norakstīt nebūtu pareizi). Mazumiņu interfeisa var apskatīt šeit: http://edus.softikom.lv/dokumentu-vadiba. Table design "ftw". Pēc klientiem arī var šo to saprast.

Link to comment
Share on other sites

It kā pa pusei nopietni par to jau domāju.

 

@Kavacky, F3llony - softikom, projekts EDUS (citos projektos, cik zinu, ir labāk, šis vnk ir aizvēsturisks projekts, tā kā visu uzņēmumu uzreiz norakstīt nebūtu pareizi). Mazumiņu interfeisa var apskatīt šeit: http://edus.softikom.lv/dokumentu-vadiba. Table design "ftw". Pēc klientiem arī var šo to saprast.

Šeit es varu izteikt tikai līdzjūtību. Un zinot kantori, es pasteigtos arī norakstīt. 

 

Jāatceras, ka arī Draugiem nav zelta bedre un ir savi dumjumi. Ne mazums man pilsoņu tur ir grozījušies. Pats vienreiz pieteicos pašos draugos pāris gadus atpakaļ, laikam nebiju gana labs, nepaņēma. Tagad lai es tur ietu strādāt, nezinu, kādi bonusi būtu jāliek galdā. :D

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

It kā pa pusei nopietni par to jau domāju.

 

@Kavacky, F3llony - softikom, projekts EDUS (citos projektos, cik zinu, ir labāk, šis vnk ir aizvēsturisks projekts, tā kā visu uzņēmumu uzreiz norakstīt nebūtu pareizi). Mazumiņu interfeisa var apskatīt šeit: http://edus.softikom.lv/dokumentu-vadiba. Table design "ftw". Pēc klientiem arī var šo to saprast.

Nostrādāju 5 mēnešus softikom, gan ne pie EDUS, bet web nodaļā. Paši varējām noteikt aptuvenos termiņus, nebija nekāds spiediens no vadības saistībā ar to.

 

Dēļ nepatikas pret Drupal un dažām iekšējām intrigām atnācu uz Draugiemgroup, 6 mēnešu laikā pagaidām neko sliktu nevaru teikt.

Link to comment
Share on other sites

Nu, EDUS ir citādāks. Cik zinu, citiem projektiem nav ne tuvu tik strikti, tas, visticamāk, pateicoties klientiem. Bet vienalga tā ir nepareizā pieeja.

 

Škrobe tajā, ka man riebjas atstāt lietas pusceļā, tāpēc es principiāli negribētu iet projām, pirms esmu pabeidzis iesākto. Nebūtu arī pieklājīgi.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Jāatceras, ka arī Draugiem nav zelta bedre un ir savi dumjumi. Ne mazums man pilsoņu tur ir grozījušies. Pats vienreiz pieteicos pašos draugos pāris gadus atpakaļ, laikam nebiju gana labs, nepaņēma. Tagad lai es tur ietu strādāt, nezinu, kādi bonusi būtu jāliek galdā. :D

 

Varbūt kā programmētājs biji gana labs, bet es vairāk lieku, ka Tava attieksme, ego, un lielā mute spēlēja noteicošu lomu.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kā programmētājs biji gana labs, bet es vairāk lieku, ka Tava attieksme, ego, un lielā mute spēlēja noteicošu lomu.

Dzelžaina loģika. Konkrētajā gadījumā es diez vai strādātu jebkad jēlkur. Bet kaut kā tomēr nesūdzos par darbu trūkumu. Patiesībā, pēdējā laikā nācies tik daudz darbus atteikt, ka sāku apsvērt domu atvērt darbā iekārtošanas aģentūru. 

 

Humora pēc, man pat neatbildēja uz pieteikumu. Līdz ar to, diez vai mans ego, attieksme un lielā mute būs pie vainas. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...