Jump to content
php.lv forumi

Piedāvāju uzņēmumu IS, jeb backend izveidi


l27

Recommended Posts

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un no konkretājām šajā topikā salinkotajām sistēmām, es arī varu nomest freimworku kaut kur, sacept modeļus, pielikt formu ģeneratoru un aidā, man ir sava ubersistēma pēc varbūt 2 dienu darba

 

Un kas tur slikts? (Pēc izteiksmes toņa noprotu, ka tas ir kaut kas nevēlams)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Problēma ir tur, ka tev mutes vietā slūžas, vienvārdsakot. Pats izlasi rūpīgāk - es teicu, ka es to daru kopš 2008. UN to, ka es ne tuvu nejūtos speciālists konkrētajā tēmā, lai arī man aiz muguras ir pietiekami daudz projektu un sistēmu, tādu kuriem ievērojama daļa Latvijas populācijas lieto ikdienā. Kur manis teiktajā ir kaut kāda lielīšanās?

 

Un no konkretājām šajā topikā salinkotajām sistēmām, es arī varu nomest freimworku kaut kur, sacept modeļus, pielikt formu ģeneratoru un aidā, man ir sava ubersistēma pēc varbūt 2 dienu darba. Es, redzot tavus smspakalpojumus un ejuristus, protams, saprotu, ka tev tas varētu būt kaut kas iespaidīgs un bez maz ne no šīs pasaules, bet citiem tā ir vakardiena, nav ne kas jauns, ne kas noderīgs, ne kas perspektīvs. Un nav šeit nekāda skaudība - es neredzu, par ko man īsti skaust. Kas tad tur tajās sistēmās ir tāds uber innovatīvs uz ko man vajadzētu skaust? 

 

 

Autoram: lai pēdējais tavs ražojums būtu vispār apsverams transporta uzņēmumu acīs (un ar tiem es domāju tos, kam ir vairāk par vienu sprinteri) tev tur ir nepieciešamas divas vitāli svarīgas lietas - route planner t.i. dienas maršruta plānotājs un kravas plānotājs + kravas reģistrs - izmērs, svars, iekraušanas-izkraušanas kārtības plānotājs. Pirmajā nāksies padarboties nedaudz ar ģeometriju, lai atrastu optimālāko ceļu, bet tur tev noteikti varēs palīdzēt Google Maps API, uz ko pamatā arī vajadzētu bāzēt visu šo funkciju, un tās drausmīgās formas ar punktiem vienkārši aizvākt - lielākā daļa transporta ir dinamiska plānošana, kas mainās nepārtraukti, ja vien tas nav ražotāja piegādēm, kur piegādes ir uz pārsvarā fiksētiem punktiem. Nepieciešams arī degvielas patēriņa reģistrs, remonta darbu izdevumu reģistrs utml. sīkumi un vēlams brīvā formā, ne 20 formas jāaizpilda lai tikai pieliktu klāt nabaga šoferim 200 litrus dīzeļa. 

 

Pēc tam vari sākt buvēt savu GPS moduli, uplinku, rēģistrēt routes un auto parametrus savā sistēmā, un tad visbeidzot vari tam visam atmest ar roku, jo tās funkcijas jau ir realizētas Mapon'ā, ar ko, es iedomājos, konkurēt nu jau varētu būt diezgan pagrūti. 

 

 

Un atkal jau nespēji iztikt bez Es, Es, Es!!!

lasi: "man aiz muguras ir pietiekami daudz projektu un sistēmu, tādu kuriem ievērojama daļa Latvijas populācijas lieto ikdienā". Kāda starpība, kas tev aiz muguras, varēji uzreiz sarakstīt savas domas par GPS, plānotājiem utt. un ar to pilnīgi pietiktu. Ja gribēji palielīties par saviem sasniegumiem kopš tālā 2008. gada, varēji tak uztaisīt savu topiku. Un jā, tās SMSkas ap to pašu tālo 2008-to izgāja no modes, tāpēc beidzu ar tām ņemties, bet, neskatoties uz to, tas viss vēl strādā jau vairāk kā 10 gadus - un tā nav lielība, drīzāk pierādījums, ka tas, ko populācija lieto, nav automātiski baigais sasniegums, jo to var uztaisīt arī iesācējs programmētājs.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izveidoju jaunu šnabja pudeļu uzskaites sistēmu, ko uzstāda uz konveijeriem. Varbūt kādam tāda nepieciešama saimniecībā? Viss jau kā parastā sistēmā, vienīgi nācās sensorus pieslēgt. Izmantoju Arduino, kas apstrādā lāzera sensora signālu un pa USB padod uz datoru, kas apkopo datus (NodeJs) un padod uz serveri.

Pareizāk būtu bijis uz Arduino uzlikt LAN plati, kur datus pa taisno sūtītu uz serveri.

Sistēmas apraksts: KONVEIJERA PRODUKCIJAS UZSKAITE

Link to comment
Share on other sites

I27, intresants darbs :D Es to pašu daru kopš 2013. gada. Kad domāju, ka jQuery ir zelts.

Jebkurā gadījuma, pārāk daudz konkurentu šajās jomās, neredzu perspektīvas priekš tevis.

 

Par to pašu konveijeri, http://evocon.com/, 25$ par posmu, paši uzstāda, atbalsta un iesaka. Mēra netikai skaitu, bet metrus, utt... Neteicās, ka nopietns uzņēmums ietu pie tevis un pirktu jebkādus risinājumus.

 

Ieteiktu fokusēties uz vienu produktu un attīstīt to. Tomēr, šā joma ir daudz interesantāka, par blogu, veikalu un lapeļu drukāšanu. Prieks redzēt :) 

Link to comment
Share on other sites

I27, intresants darbs :D Es to pašu daru kopš 2013. gada. Kad domāju, ka jQuery ir zelts.

Jebkurā gadījuma, pārāk daudz konkurentu šajās jomās, neredzu perspektīvas priekš tevis.

 

Par to pašu konveijeri, http://evocon.com/, 25$ par posmu, paši uzstāda, atbalsta un iesaka. Mēra netikai skaitu, bet metrus, utt... Neteicās, ka nopietns uzņēmums ietu pie tevis un pirktu jebkādus risinājumus.

 

Ieteiktu fokusēties uz vienu produktu un attīstīt to. Tomēr, šā joma ir daudz interesantāka, par blogu, veikalu un lapeļu drukāšanu. Prieks redzēt :) 

 

Paldies. Interesanti

Nesanāk 25$ par posmu pēc evocon cenu kalkulātora. Posmu saprotu ar sensoru. Salīdzinot ar evocon cenām manam klientam sanāca lētāk. Varbūt nav tik skaisti, bet speciāli klienatm.

Link to comment
Share on other sites

Paldies. Interesanti

Nesanāk 25$ par posmu pēc evocon cenu kalkulātora. Posmu saprotu ar sensoru. Salīdzinot ar evocon cenām manam klientam sanāca lētāk. Varbūt nav tik skaisti, bet speciāli klienatm.

 

Lētāk, bet kas notiek - kad tu pazūdi, atbalsts, jaunas fīčas. Es runāju no klienta puses, pašam nācies bīdīt šādus projektus. Nopietnos uzņēmumos, pie ieviešanas, paprasīs vismaz 3 piedāvājumus, kurus izskatīs. Ja tev nav ilgstoši stāžs un klientu kaudze, grūti šādu piedāvājumu apstiprināt.

 

Bet ražošanas industrijas datu analizēšana konveijeriem, procesa automatizēšana ir laba lietu kur mērķēt. Jo šobrīd tur ir pilnīgs vakums, visas tehnoloģijas atpaliek pa gadiem 10, no normāliem risinājumiem.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...