Jump to content
php.lv forumi

sublime min


goma smile

Recommended Posts

Sveiki, vai kāds nav atradis drošvien ka ir piemēram pie sublime text 2 tāds pekiģš, kas piemēram es rakstu kādu failu css vai js..

 

un viņš tajā pašā mapē katru reizi kad es nospiežu save ģenerē tāds patsnosaukums.min.(css|js) failu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

> kāpēc ne? Man PHPStorm'ā ir less compileris, un man par to vispār nav jādomā. Vienu reizi nokonfigurēju (prasīja kādas 5 min), vairs neesmu aizticis.

 

Tāpēc, ka tu neesi vienīgais komandā un visiem nevajadzētu izmantot PHPStorm vai whatever tu tur lieto.

 

Also, uz CI servera (piemēram Jenkins) liksi PHPStorm ar plaginu priekš auto-deploy?

Link to comment
Share on other sites

Nu pff, katrs izmanto, ko grib, galvenais, lai ērti un rezultāts neatšķirās. Tu varbūt gribi teikt, ka visiem jākodē tajā pašā editorā un visur jāizmanto identiski tūļi?

Un priekš kam tu te jauc iekšā CI? Te iet runa par dev env.

Link to comment
Share on other sites

> Tu varbūt gribi teikt, ka visiem jākodē tajā pašā editorā un visur jāizmanto identiski tūļi?

 

Es saku tieši pretējo. Katrs lieto savu editoru.

 

Tieši tāpēc tas nav editora darbs — kompilēt failus. To dara trešais tūlis kas ir editor agnostic un tieši tāpēc arī strādās uz CI servera uz kura vispār nav editora, jo, vēlreiz saku, tūlis ir editor agnostic.

 

Un es CI te jaucu, jo tas ir CI darbs — sagatavot package ko var deployot uz visām vidēm. CI sen jau dara vairāk par testu palaišanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet tam trešajam tūlim vienalga kaut kā jāseko līdzi failu izmaiņām, un tādā gadījumā ir labāk, ja tas tūlis tiek atpazīts editorā - kā editorā notiek save, tā tiek notificēts tūlis.

Ja nav editora, tad jau var kā citādāk.

 

Ne visi izmanto CI. Not saying it's bad, vienkārši ļoti daudzās kompānijās cilvēki vēl dzīvo akmens laikmetā, kad runa iet par jaunākajām tehnoloģijām. It īpaši, ja runa iet par softu, ko izmanto valsts iestādes, tur bezmaz vai var aizmirst par kaut ko jaunu un modernu.

Link to comment
Share on other sites

> Nu bet tam trešajam tūlim vienalga kaut kā jāseko līdzi failu izmaiņām, un tādā gadījumā ir labāk, ja tas tūlis tiek atpazīts editorā

 

Kāpēc tas ir labāk? To pie mums dara Grunt.

 

> Ne visi izmanto CI.

 

Nu par tādiem man vienalga. Viņiem jāiekāpj 21. gadsimtā un ja projekts to neatļauj, jābeidz pūt un jāmaina darbs.

Link to comment
Share on other sites

Ej nu pierunā iesīkstējušus ļaudis sākt izmantot tādu Grunt.

 

>jābeidz pūt un jāmaina darbs

Jā, un kurš tad uzturēs vecas sistēmas, kuras izmanto vairāki desmiti organizāciju, un kuras nevar vienkārši ņemt un nomainīt ar ko citu, jo ir gadiem ilga vēsture datubāzē?

Link to comment
Share on other sites

> Jā, un kurš tad uzturēs vecas sistēmas, kuras izmanto vairāki desmiti organizāciju, un kuras nevar vienkārši ņemt un nomainīt ar ko citu, jo ir gadiem ilga vēsture datubāzē?

 

> iesīkstējušus ļaudis

Link to comment
Share on other sites

> Tāpēc, ka tu neesi vienīgais komandā un visiem nevajadzētu izmantot PHPStorm vai whatever tu tur lieto.

 

Ye, mums tieši tā bija problēma, kad cilvēki lietoja kaut kādus "sublime", u.c. teksta redaktorsu, taisīja visādas stulbas neuzmanības kļūdas utt. Tagad visi zolīdi kodē phpstormā, jo tas ir labākais, kas ir pieejams.

Link to comment
Share on other sites

>Tam ir domāts {insert anything here}

100 dažādas situācijas, 100 dažādi "bet tam taču ir domāts X". Kāpēc neizmantot vienu tūli, kas atrisina 99 no šīm 100 situācijām? Un ja tev tiešām vajag, tad to simto var ar to tūli X atrisināt, bet maz ticams, ka līdz tam nonāks.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...