Jump to content
php.lv forumi

CMS ieteikumi


Bremze

Recommended Posts

> Un React nav 1.0, bet gan 0.11. Kā tu domā, kāpēc React developeri vēl nav uzlikuši v1? Ne jau bez iemesla.

 

No bloga. https://facebook.github.io/react/blog/2014/03/28/the-road-to-1.0.html

 

> When we launched React last spring, we purposefully decided not to call it 1.0. It was production ready, but we had plans to evolve APIs and behavior as we saw how people were using React, both internally and externally.

 

Also, es tikko biju #reactjs @freenode un viņi saka to pašu — it's stable.

 

> Python ir bik savādāk, jo starp 2.7 un 3.x ir baigā atšķirība - 2.7 ir end-of-life release, kas vnk vēl joprojām tiek suportēts, jo veci sakārņi nespēj izkustināt savas pēcpuses no vietas. PHP ekvivalents būtu sēdēšana uz PHP 4.

 

Oi nu nerunā bullshit par Python vismaz. 90% no visa Python ir Python 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

starp citu wp nestrādā uz pitona, es vnk iesaku, pa priekšu esošo sistēmu mergot, tad pārliec failus, teiksim license.txt: ) un ripo tālāk

arī db struktūru

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Neesmu ieinteresēts programmēt python'ā, man nepatīk tā whitespace dependency. Es, personīgi, dodu priekšroku tab indenting, citi - space indenting, tad vēl atšķirās, cik plats ir viens indent level (man jau sen 1 tab = 4 spaces, citi vēl dzīvo Notepad laikos), un tad sākas sviests. Es editorā esmu ieslēdzis, lai rāda whitespace, un I've Seen Some Shit.

 

>Ar prieku ar tevi iepazīšos face to face

Sarcasm detected :D

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Neesmu ieinteresēts programmēt python'ā, man nepatīk tā whitespace dependency. Es, personīgi, dodu priekšroku tab indenting, citi - space indenting, tad vēl atšķirās, cik plats ir viens indent level (man jau sen 1 tab = 4 spaces, citi vēl dzīvo Notepad laikos), un tad sākas sviests. Es editorā esmu ieslēdzis, lai rāda whitespace, un I've Seen Some Shit.

 

>Ar prieku ar tevi iepazīšos face to face

Sarcasm detected :D

pytonā var rakstīt ārējas bibliotēkas, to sauc par ārēju scriptu, piemēram validācijai, nav obligāti pyton, man labāk patīk Lua, teiksim wokwlowam var mainīties nosacījumi, raksti validu ārēji un ar vienu klikšķi nomaini citam klientam to valdiāciju, to es neesmu izdomājis, tā ie prakse uz .net

Link to comment
Share on other sites

> Nu bet iemet vienā līnijā taba vietā 4 space un viss aiziet pa pieskari. Un kamēr atradīsi...

 

Jap, mēs mostly tā arī pavadam mūsu darba dienu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...