Jump to content
php.lv forumi

CMS ieteikumi


Bremze

Recommended Posts

Tie CMS ir ļoti daudz un dažādi, šobrīd topā ir Wordpress.

Jā, top...

cms, kas pietirš wp_options ar transient drazu, kas pēc noilguma neiztīrās, veic db kveriju, kas atgriež visus miljons useru ierakstus, pēc tam vēlreiz miljons pieprasījumu, lai iegūtu katra user_id (kas jau bija zināms) un meta_*, no kuriem 99.99% nemaz vēlāk netiek izmantoti lapas skatā. RAM taču ir lēts, pie*rāzt serveri un gala lietotājus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

 

Well, šis ir php.lv un šī ir PHP sadaļa...

 

Starp citu, man tas arī iesitās toreiz acīs. Varbūt beidzot sapratīsim, ka  web app nav tikai tīrs php .. nav vērts kašķēties, jo tas tiešām nav tā vērts :)

Link to comment
Share on other sites

Web nav PHP, kur nu vēl programmēšana, bet PHP programmētāji paliek dikti pikti par citu valodu piesaukšanu šeit.

 

Python! Ruby! NodeJS! CoffeeScript! Lua! Rust! Clojure! Scala! Mad already?

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, ka cilvēki pastāvīgi iesaka izmantot citas programmēšanas valodas saitā, kas speciāli paredzēts PHP, it īpaši, ja OP prasa risinājumu konkrēti PHP.

Client-side valodas ir cita lieta, tās iet kopā ar PHP.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Jā, top...

cms, kas pietirš wp_options ar transient drazu, kas pēc noilguma neiztīrās, veic db kveriju, kas atgriež visus miljons useru ierakstus, pēc tam vēlreiz miljons pieprasījumu, lai iegūtu katra user_id (kas jau bija zināms) un meta_*, no kuriem 99.99% nemaz vēlāk netiek izmantoti lapas skatā. RAM taču ir lēts, pie*rāzt serveri un gala lietotājus.

 

Parādi man kaut vienu WP advancētāku skinu, kurš neizmanto metas kā tādas. Pats WP bez viņām īsti nestrādā. Par transistientu kā tādu,pieraksti klāt custom funkcijas, lai viņš viņus tīra laukā. Pieprasījumus tu vari rakstīt kaut vai ar parasto SQL, ja tev netīk skatīt WP query uzbūvi, pieprasījuma principus, utt.. :)

 

Viss jau ir atkarīgs no konkurēta projekta, pieprasījumu daudzuma, apjoma, utt.. 

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, ka cilvēki pastāvīgi iesaka izmantot citas programmēšanas valodas saitā, kas speciāli paredzēts PHP, it īpaši, ja OP prasa risinājumu konkrēti PHP.

Client-side valodas ir cita lieta, tās iet kopā ar PHP.

Pēc kādiem kritērijiem Tu nosaki, ka tieši ar PHP būs optimālākais risinājums ... ?

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, ka cilvēki pastāvīgi iesaka izmantot citas programmēšanas valodas saitā, kas speciāli paredzēts PHP, it īpaši, ja OP prasa risinājumu konkrēti PHP.

 

Ja kalns neiet pie Muhameda, tad Muhameds iet pie kalna.

 

P.S. Un tajā topikā, brīdī, kad es atbildēju, OP konkrēti neprasīja PHP risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Parādi man kaut vienu WP advancētāku skinu, kurš neizmanto metas kā tādas. Pats WP bez viņām īsti nestrādā. Par transistientu kā tādu,pieraksti klāt custom funkcijas, lai viņš viņus tīra laukā. Pieprasījumus tu vari rakstīt kaut vai ar parasto SQL, ja tev netīk skatīt WP query uzbūvi, pieprasījuma principus, utt.. :)

 

Viss jau ir atkarīgs no konkurēta projekta, pieprasījumu daudzuma, apjoma, utt.. 

Are you seriously defending Wordpress right now?

 

@vbz - neiet runa par optimālāko. OP postā rakstīts "PHP", značit PHP.

 

@codez - ja Muhamedam (programmētājam) kalnu (programmēšanas valodu) nevajag (vai neprasa), tad kalnam Muhamedu ne tik.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...