Jump to content
php.lv forumi

jauns ERP


vbz

Recommended Posts

taisām jaunu sistēmu - viss balstās uz layeriem, un abstraktu entītiju, vienalga kādu. Tev ir karte ar slāņiem, katram slānim automātā ir atbalsta tabula, nu teorētiski liec apakšā pat ortogrāfisku karti. Kā Tu zīmē uz skata entītijas, nu tas nav svarīgi - zīmē poligonu - tie ir sliktie zēni, zīmē punktu - tā ir sekretāre, katram objektam ir atbalsta tabula, nu tur vēl paliek workflowi - tie ir drusku sarežģītāki, bet ar automātā uzrakstāmi, tas tikai ieskats, man tā ideja ir uzrakstīta, man ir pat prototips

 

Katru slāni Tu vari likt augšā vai apakšā - tā būs Tava prioritāte, tiesības jaunas nevajag izdomāt, katram userim ir db definētās tiesības, daudzvaloda. po ir slikts, atsevišķa tabula, viena funkcija, nu string replace(var, var), tas nebremzē sistēmu

 

Jā un interfeica tulkošana - tas pats princips, jautājums, kā pārstartēt visu tulkojumu uz viena klikša, nu to es nestāstīšu, lai tas paliek manī

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka cilvēks pirms gulēt iešanas ātri pierakstījis savus pārdomas savā piezīmju blociņā, lai no rīta ar svaigu galvu varētu to novērtēt. Vienīgi, varbūt, sajaucis blociņus.

 

Par megasistēmām, parasti tas viss izvēršas diezgan liels un smagnējs, grūti apkalpojams. Kā saka vienā gudrā veļas pulvera reklāmā - kas der visam, neder nekam. :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir labāka ideja. Es taisu mākslīgo intelektu, kurš pārņems pasauli. Pateicoties bash buag-am, mans AI prototips ieguva daudz jaunas skaitļošanas jaudas.

Es kādus 10 gadus atpakaļ ircā sastapu vienu, kas apgalvoja, ka taisot mākslīgo intelektu. Pa priekšu noliec uz 10 Boola algebras eksāmenu (tas nav personiski uz codez). Nonācām līdz tam, ka atsūtīja mākslīgā intelekta taisītājs pilnu source. Nu piedodiet, bet Tilde tad taisa braucienu pat ne uz Marsu - vēl tālāk. Bet tas cilvēks tiešām bija pārliecināts, ka es būvēju mākslīgo intelektu. Es nesmiešos!

 

http://www.diena.lv/latvija/viedokli/latvijas-zinatnieks-man-latvija-ir-interesanti-parvilinatajiem-atsaku-13981499

Ambainis starp citu uzvarēja ES finansējumā, viņš teorētiski raksta algoritmus, kas balstās uz kvantu fiziku. Pasaulē 90% strādā, lai dzelzi uztaisītu, Ambainis iet uz priekšu - viņš jau tam dzelzim raksta teorētiskus algoritmus

 

>Godīgi teikšu, neko nesapratu :)

Pats vainīgs :)

 

>Taisam uz drupal, dzirdēju, ka baigi labais ir

Nu iebraucu es auzās ar to drupāl, zinu, ka daudzi tam nepiekritīs - ir apzīmējums: "Drupālists" :)

 

>C# neatblasta layerus.

Tu pats saprati, ko uzrakstīji. Layers ir abstrakcija un C# ir MS uzkruķīts C++ priekš .net. Bils Geits nav duriks. Un ir F#, tas ar MS izdomājums. .net Tu vari rakstīt vienā projektā 4 valodās - C#, Visual Basic.net, ASP(labi to aizmirstam) un F#

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Es kādus 10 gadus atpakaļ ircā sastapu vienu

Bet es sastapu vienu, kurš teica, ka var uzrakstīt MI ar apziņu, bet to nedarīšot, jo vēlāk viņam nāktos viņu atslēgt un ir neētiski iznīcināt ar apziņu apveltītas būtnes. Tas bija kaut kāds Latvijas Transhumānistu humānists, kurš sajauci vārda human nozīmi H+ kustībā.

 

Tu pats saprati, ko uzrakstīji.

Parādi man dokumentācijā, kurā vietā ir layeri! Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

... 

Parādi man dokumentācijā, kurā vietā ir layeri!

Ja nemāki salikt divas kopas(teorijā Tev vismaz 10 būs) un ar viņām rēķināt, tā pat kā 4 klasē Tev mācīja, ka 2+2=5 :). Algebra! un ir vēl grafu teorija un matemātiski ir vēl lauku teorija! Mēs toč bļaujam, ka izvada array struktūru nepareizi ... Atkal viens runā par kkādu layeri, kas ir vizuāli redzams, labi, aprakstīšu tikai 3 dimensijas, abstrakti ir daudz vairāk dimensiju, tikai es viņas nevaru uzzīmēt, tas Tavā galviņā. Plaknē uzliec slāni uz slāņa - ko Tu redzi ekrānā - tikai divas dimensijas, trešā dimensija ir dziļums, nosacīti tas ir procesa, nu darbības dziļums

Link to comment
Share on other sites

http://mapserver.org/

 

Tīrs C, liec tur 100 layerus :)

 

Mēs jaucam terminu layer, jo pieraduši pie html terminiem :)

 

layers jau ir dimensija

ok, html ir <div> un vispār te nav atšķirības, tā arī ir dimensija

 

vēl viens piemērs GDAL, nu tas arī ĢIS sistēmām, bet tas jau neliedz to pielietot citai funkcionalitātei, ar būs C, tas, ka Tu pieradis savus <div> rakstīt nenozīmē, ka layer ir Tava web dimensija

 

http://www.gdal.org/

 

atver savas karmas un domā plašāk :)

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka cilvēks pirms gulēt iešanas ātri pierakstījis savus pārdomas savā piezīmju blociņā, lai no rīta ar svaigu galvu varētu to novērtēt. Vienīgi, varbūt, sajaucis blociņus.

 

Par megasistēmām, parasti tas viss izvēršas diezgan liels un smagnējs, grūti apkalpojams. Kā saka vienā gudrā veļas pulvera reklāmā - kas der visam, neder nekam. :)

izskatās, ka programmētājs ir drusku iebraucis grāvī, reklāmas neskaties - nozombēs :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...