Jump to content
php.lv forumi

sortable list un galbāšana datubāzē


ziedinjsh

Recommended Posts

No offence, bet neko nesapratu. Tu tādā jocīgā valodā raksti, ka vismaz pusē tavu postu grūti iebraukt.

Sapratu tikai, ka tu te pavisam citā lauciņā iebrauci.

es iebraucu tajā paāā lauciņā - (int) id vai izvada to, ko pats sarakstījis in db, jaut;ajums, kur taisi apstrādi - jau db struktūrā vai filtrē kodā

un tā jau nav domāšana, Tev jau iepriekš tas bija jāparedz, ka sortēt skaitli un stringu - ir atšķirība

 

Te mēs atkal nonākam uz alalītiķiem, uzraksti katram laukam savu specifijāciju un tad raksti kodu, nu daGreivis dara savādāk, raksta fly, es pieturos pie vecās sistēmas - uzraksti uz lapas/notepad vismaz lauku specifikāciju un te piemērs, tas atmaksājas!

Tikai tad raksti kodu, lai tā būtu,dzīve pierāda otrādāk, sataisi savu struktūru un tad sāc ralstīt kodu

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... šinī gadījumā varchar bija sort un tā arī bija mana kļūda

Tu jau pats uzraksrītji = 'TRALALA' un sort order asc, tad nevajag brīnīties, Tu pieprasījumu uzrakstīji nepareizi, es teicu, ka nevajag tīru sql rakstīt kodā, nu vismaz sprinff() - tas arī organizē

Link to comment
Share on other sites

labi tas sprintf() pieradina pie mainīgo tipiem, bet praksē, tas ir daudz par vienkāršu, es personīgi sāku php rakstīt uz hard type principa - rakstīju funkcijas sākumā mainīgo tipus, tad sapratu ka var arī lidot un Tu tikai atkārto - mazliet uzliec bremzi, tāpēc mēs rakstām lidojumā un tad brīnās, ka man nestrādā, tā ir stingra sevis kontrolēšana, koda rakstīšanas sevis kontrolēšana, uzraksti tādus batonus un 4 dienas ņemies

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...