Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tad darām tā - pieturies pie testu metodoloģijas un raksti atbilstošu  - testēšanas dokumentu un atbildi uz to ar rezultātu dokumentu, nu tā nenotiek, piemērs, Tev jānotestē uzlikts kods uz development un ir direkcija, ka to jau rīt, ja strādā, tad pārmetīsi uz produkciju branch. Nu dzīvē tā nenotiek. Protams ir aizture un ir termiņi, kad nododam kkādu relīzi, bet Tev ir viņi obligāti jādod zināma, jo atbildība uztaisīs reversiju

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da jebkas, kas ir baltīts uz Selenium (mēs izmantojam Robot Framework, bet jautājums ir vai jums vajag Gherkin). PhantomJS un viss, kas ir baltīts uz to, kā CasperJS, ir galīgi garām, jo PhantomJS ir balstīts uz aizvēsturiska WebKit.

Link to comment
Share on other sites

Right, vēl dažas basic lietas -

 

Ko darīt ar datubāzi, palaižot integrācijas testus? Ja tiek spaidītas kaut kādas pogas, tad dati iekš DB mainās. Pirms tam jāpalaiž kaut kāds DB seed refrešs?

 

cik bieži būtu normāli palaist integrācijas testus? Izskatās, ka tie varētu aizņemt kādas 3min..

Edited by qwerty
Link to comment
Share on other sites

> Ko darīt ar datubāzi, palaižot integrācijas testus? Ja tiek spaidītas kaut kādas pogas, tad dati iekš DB mainās. Pirms tam jāpalaiž kaut kāds DB seed refrešs?

 

Mēs pilnīgi visu vidi, kas ir balstīta uz Docker containers, pilnīgi nonesam un palaižam no jauna pirms testu pildīšanas. Tas ietver sevī Postgres, RabbitMQ un Redis containers.

 

Vienkāršā gadījumā palaid FLUSH ALL or smth un datubāzes migrācijas, lai būtu tukša bāze sākumā.

 

> cik bieži būtu normāli palaist integrācijas testus? Izskatās, ka tie varētu aizņemt kādas 3min..

 

Mēs laižam pie katra pusha iekš master. Integrācijas testi (īstenībā saucās funckionālie testi) ir ilgi un var būt pat desmitiem minūšu.

Link to comment
Share on other sites

Mēs pilnīgi visu vidi, kas ir balstīta uz Docker containers, pilnīgi nonesam un palaižam no jauna pirms testu pildīšanas. Tas ietver sevī Postgres, RabbitMQ un Redis containers.

Vienkāršā gadījumā palaid FLUSH ALL or smth un datubāzes migrācijas, lai būtu tukša bāze sākumā.

 

Skatos, ka mans freims piedāvā testu laikā pārslēgties uz in-memory DB, ne parasto, permanento. Tad testi skrien ātrāk. Izklausās labi.. Ko saki par šo?

Link to comment
Share on other sites

Kas par freimworku? Gan jau, ka tas in-memory arī ir kaut kāds sqlite risinājums. Es ar laravel to kādu brīdi lietoju, līdz nobesījos par nesakritībām (nav foreign key'i, atšķiras sql sintakse), un beigās testus/migrācijas kļuva parāk apgrūtinoši uzturēt, lai strādātu testi, utt. 

 

Pašlaik es daru nedaudz savādāk - veidoju atsevišķu testa db, uz kuras laižu migrācijas, seed'oju datus. Tas vismaz garantē, ka 1:1 būs tāda pati vide. Bet tas ir integrācijas/funckionālo testu gadījumā. Ja tie ir true unittesti, tad nekādu db vispār nevajadzētu darbināt, bet mock'ot tikai interfeisus, kas servē datus no db.

Link to comment
Share on other sites

Kas par freimworku? Gan jau, ka tas in-memory arī ir kaut kāds sqlite risinājums. Es ar laravel to kādu brīdi lietoju, līdz nobesījos par nesakritībām (nav foreign key'i, atšķiras sql sintakse), un beigās testus/migrācijas kļuva parāk apgrūtinoši uzturēt, lai strādātu testi, utt. 

 

Pašlaik es daru nedaudz savādāk - veidoju atsevišķu testa db, uz kuras laižu migrācijas, seed'oju datus. Tas vismaz garantē, ka 1:1 būs tāda pati vide. Bet tas ir integrācijas/funckionālo testu gadījumā. Ja tie ir true unittesti, tad nekādu db vispār nevajadzētu darbināt, bet mock'ot tikai interfeisus, kas servē datus no db.

 

Well, yes, tas ir Laravel. Runa iet par integrācijas testiem. 

Nu skaidrs. Tad laikam tas nav nekāds labais risinājums un jātaisa man arī atsevišķa testu DB.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...