Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

stāsts iz dzīves, strādāju ļoti labā firmā, izpilddirektors gulēja savā kabinetā, protams viņam bija sieva, bērni un mazbērni. Dabūja insultu, tagad guļ kā invalīds, tas bija tā vērts? viss atkarīgs no prioritātēm un motivācijas. Saliec prioritātes, ko Tu gribi, triviāli, bet aktuāls un vienkāršs ir jautājums - Ko Tu gribi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no sena topika, kodez tur raksta:

Mani šajā sakarā interesē, cik PHP vai js rindiņas dienā ir vispārpieņemts standarts.

Esmu dzirdējis, ka uzrakstītas, notestētas un code review-otas normālis skaitās 40 rindas uz programmētāju dienā.
Man gan personīgi ir dienas, kad uzrakstu un notestēju dienā 400-600 koda rindas.
 
400 rindas, tad kādus sacerējumus tur raksti - copy/paste neskaitās, Tu gadījumā neesi Hemingveja radinieks, bet tas vienā teikumā uzrakstīja, ko daudzi raksta piecos.
Es dažreiz vienā dienā uzrakstu tikai divas funkcijas - nu tas būs 40 rindas
 
notestētas
raksti 4000 un tad labo vēl divus mēnešus
 
nu viens modulis velk uz 200, funkcija no 10-70, funkcija var būt arī 2 rindas, nu lai citi saprastu, var rakstīt 1 rindu, bet tā jau ir zīmēšanās
 
Nu vispār var uzrakstīt 400 rindas, tikai nākošajā dienā Tu brauksi cauri tām 400 rindām un komulatīvi saskaitot laiku, neko neiegūsi
 
Atkal agile, saskaldi uzdevumu-storijus, lai vienā dienā Tev būtu progress. Pats būsi apmierināts un notiek komunikācija ar klientu :)
Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

iz veca topika:

 

 

40 rindas nav bik pa maz ( vai tur ir specifisks symbolu skaits rindā? ). Vienkārši tad sanāk, ja es nepilnā dienā uzrakstu vienu klasi ar 300 rindām, notestēju un dienas beigās palaižu produkcijā, tad esmu izpildījis nedēlas darbu ( pēc standartiem ņemot ) ? 

Tu nepalaidīsi vienas dienas darbu produkcijā, tad Tu esi ģēnijs, tā ir prakse vai lielīšanās, web vizītkarti var uztaisīt 8 stundās, bet kas notiks, klients sāks prasīt SEO, mana lapa nav pat pirmajā indeksēta, sāksi pi**ties

Par SEO tas tikai piemērs, nevar vienā dienā palaist koda gabalu produkcijā, nu va bet ļoti riskanti, var jau tā noriskēt, tā nav laba prakse

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Vbz tu vispār spēj izsekot ko pats esi sarakstījis

 

10. lapa - Nu MySql es neesmu kādus piecus gadus strādājis, bet noteikti, ka princips paliek tas pats

11. lapa - komunikācija man pietiek, es Drupal komūnā strādāju un viss internets ir nosacīta komunikācija

11. lapa - ne kas, mēs to uzlabosim un radikāli, tur db ir pilnīga pakaļa, 8 Drupal, te ir savienošanas problēma, atrisināsim, ...

12. lapa - ... Tāpēc es jau sen esmu aizmirsis to php kodēšanu ... 

 

Ar mysql 5 gadus neesi strādājis un php kodēšanu esi aizirsis, bet aktīvi darbojies Drupal komunā un pat attīsti to, wtf???

Link to comment
Share on other sites

1.2k+, ne 1.2k. Ja man būtu 1.2k, es justos slikti.

 

> 3k - tas jau aiziet uz izejvielām. Programmētājiem izejvielas ir smadzenes un elektrība datoram, tas arī viss..

 

Un ping-pong galds. Neaizmirsti to un citas tūkstots ekstras, kuras ir jānodrošina labai darba vietai.

 

> Mani šajā sakarā interesē, cik PHP vai js rindiņas dienā ir vispārpieņemts standarts.

 

Oi, tas gan ir stulbi. Man ir bijušas problēmas, kuras ir bijis jārisina vairākas dienas, bet beigās risinājums ir padsmit rindas vai pat mazāk.

 

No otras puses, code monkey is a thing.

Link to comment
Share on other sites

Vbz tu vispār spēj izsekot ko pats esi sarakstījis

 

10. lapa - Nu MySql es neesmu kādus piecus gadus strādājis, bet noteikti, ka princips paliek tas pats

11. lapa - komunikācija man pietiek, es Drupal komūnā strādāju un viss internets ir nosacīta komunikācija

11. lapa - ne kas, mēs to uzlabosim un radikāli, tur db ir pilnīga pakaļa, 8 Drupal, te ir savienošanas problēma, atrisināsim, ...

12. lapa - ... Tāpēc es jau sen esmu aizmirsis to php kodēšanu ... 

 

Ar mysql 5 gadus neesi strādājis un php kodēšanu esi aizirsis, bet aktīvi darbojies Drupal komunā un pat attīsti to, wtf???

10 - SQL sintakse ir dokumentēta, tas nav arguments, es rakstu pēc SQL:2011, tas der visās RDBMS

11 - es vairāk nepiedalos tajā komūnā, tur atšķirās domāšana tā pat kā ar daGravis

11 - Drupal 8 bija domāts, ka izlaidīs pagājušā gada augustā, pašlaik ir tikai relīze, beta uztaisīta, man tas neder - jāpelna arīnauda un citiem arī, ok es nonāku pretrunā, tāpēc es pelnu naudu ar .net framework, nu nepietiek laika ...

12. prosesionāli es vairāk nekauju to php, man par viņu ir savs viedoklis un es nekaucu - man neiet, taisi, lai iet

 

kas tev tur neiet, php galvenais programmētājs ir pašlaik starp citu krievu tautības - tas pierāda mūsu zemo domāšanu, tautībai nav nozīmes, gaidam php 6 versiju

 

Gaidām viegli teikt, tas nozīmē strādāt brīvajā laikā, tas pts Drupal ..

php ir un pašlaik paliek scripta valoda, raksti pitonā, daudzi raksta Lua, ja vajag ārēju scriptu, nosauc man performanci, lai izvētos php, nosauc man vienkātši sistēmai, lai izvēlētos to MySql, pietiek klient pusē ar SQLite un tā jau arī dara, visas embedded sistēmas ir uz SQLite

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

40 rindas dienā? Man tas liekas smieklīgi maz. Tas ir varbūt tad, ja tu strādā pie kaut kā īpaši sarežģīta, bet arī tad grūti noticēt.

 

@daGrevis - tev darbā ir ping-ponga galds? :D

Un jāā, ja tev 1.2k ir slikti... Interesanti laiki pienākuši.

40 rindas tīras, ko iebāž repozitorijā, tas ir normāli, tīrs es uzskatu by default done - notestēts

 

40 rindas ir vismaz vienai klasei trīs skaistas funkcijas, tas ir par maz? labi, rakstat 400 dienā un tad brīnās, "man neiet kods"

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

40 rindas dienā? Man tas liekas smieklīgi maz. Tas ir varbūt tad, ja tu strādā pie kaut kā īpaši sarežģīta, bet arī tad grūti noticēt.

nu 100 Tu izspiedīsi tīra koda, vakarā iebāzīsi repo, tas arī viss, Tāpēc nevajag izdomāt jaunu velosipēdu, mana tāme ir 8 lati stundā, kvantitāte un kvalitāte ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...