Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

1200Eur ir 840Ls (+ visi nodokļi) ir tāda normāla starta alga normāla programmētājam. Ja uzņēmums nemāk tādu algu nopelnīt, tad tam nav jādarbojas IT sfērā

 

Lai izmaksātu 1200Eur no uzņēmuma konta aizies nepilni 2400Eur. Visi ar algu saistītie nodokļi apmēram sastāda otru algu

Edited by Kasspars
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vbz, es neredzu problēmu programmētājam pelnīt 1.2k, bet, ja tu man stāsti, ka metinātājs nopelna 3k, tad kaut kas tev nerīmējas galviņā kopā. :)

Un vispār programmētāja darbs nav tas patīkamākais. Vajadzīgs ļoti ilgs laiks, lai no nulles tiktu līdz pelnīšanai, kā arī darba vide (sēdēšana) ir diskutabls jautājums. Dažiem tas liekas kā pluss, citiem kā mīnuss.

Link to comment
Share on other sites

Vbz, es neredzu problēmu programmētājam pelnīt 1.2k, bet, ja tu man stāsti, ka metinātājs nopelna 3k, tad kaut kas tev nerīmējas galviņā kopā. :)

Un vispār programmētāja darbs nav tas patīkamākais. Vajadzīgs ļoti ilgs laiks, lai no nulles tiktu līdz pelnīšanai, kā arī darba vide (sēdēšana) ir diskutabls jautājums. Dažiem tas liekas kā pluss, citiem kā mīnuss.

Nu 1.2k var pelnīt, bet mašīnai spārnu nomainīt būs 3k, nu nej au 15 gadus vecai, iet runa, cik ir tāme darbastunda programmētājam un cik tāme aiziet vadītāja kontā, teorija raksta, ka uz pasaules tikai 10% var būt uzņŗēmeji, tad samierinies ar to, vai iekļaujies tajos 10%, Tu anyway esi prostitūts - pārdod savu garīgo darbu, ja tas tev nesagādā baudu - pats radīšanas process, tad iesaku strādāt par metinātāju

 

> Tu anyway esi prostitūts

Tūlīt visi sāks bļaut

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Izrādās ka codez nespēj nopelnīt vairāk kā metinātājs?

Es nezinu, cik tu metinātājus pazīsti, bet es zinu vienu, kurš principā strādā par minimālo. :D

3k - tas jau aiziet uz izejvielām. Programmētājiem izejvielas ir smadzenes un elektrība datoram, tas arī viss..

Link to comment
Share on other sites

3k un vairāk var pelnīt uz ERP, bet ERP nekad nebūs unikāls, visi OpenERP nu nav mēsli, bet katram uzņēmumam būs individuālas workflow. Te ir problēma, viens Tu nepavilksi visa uzņēmuma ERP, vismaz diviem koderiem jābūt

 

ERP ir mūsu gadsimta lauciņš - kā digitalizēt visus uzņēmuma procesus

 

iesaku paskatīties: https://www.odoo.com/ tas ir atvasināts no OpenERP

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Jāā, nu, ārzemju uzņēmumos cita lieta... Tur jau arī pavisam cita darba vide. Man līdz šim nav paveicies tādā pastrādāt.

bet tās nav basņas- Vācijā excel darbinieks pelna vairāk kā Latvijā tas web programmētājs! Tāpēc es jau sen esmu aizmirsis to php kodēšanu, 15 gadīgs puika uzrakstīs to web vizītkarti, ir jābrauc tālāk ...

 

ļoti komplicētu sistēmu ar php Tu neuzrakstīsi, labi mocīsies tur kādus 2 mēnešus, nu tas php ir smags, reakcijas laiks ļoti lēns, taisa kešošanu, liek spoguli datubāzei utt. - rezultāts - 25 sekundes un atnāk msg, ka process noticis, protams phpisti tūlīt sāks atkal bļaut

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

ļoti komplicētu sistēmu ar php Tu neuzrakstīsi, labi mocīsies tur kādus 2 mēnešus, nu tas php ir smags, reakcijas laiks ļoti lēns, taisa kešošanu, liek spoguli datubāzei utt. - rezultāts - 25 sekundes un atnāk msg, ka process noticis, protams phpisti tūlīt sāks atkal bļaut

 

Izklausās pēc kaut kā no pirksta izzīsta.. Django vai Rails būs ātrāks? Nu diez vai. (Jā, jā, Scala gan jau, ka būs). Bet nu interesanti, ko tad tu vispār kodē un par ko strādā, ja php jau sen aizmirsts?

Edited by hjkl
Link to comment
Share on other sites

Izklausās pēc kaut kā no pirksta izzīsta.. Django vai Rails būs ātrāks? Nu diez vai. (Jā, jā, Scala gan jau, ka būs). Bet nu interesanti, ko tad tu vispār kodē un par ko strādā, ja php jau sen aizmirsts?

c sharp, jā microsoft suck, bet nav vērts mocīties ar php teiksim rakstot korpoatīvu ERP. Tur viss tas pats, tikai nevajag to griezt uz IIS. Tu uzraksti ar .net frameworku ātrāk nekā visi php frameworki kopā

Link to comment
Share on other sites

Personīgi zinu metinātāju kurš varētu pelnīt ap 3k. Nezinu cik viņam liela alga, bet gabaldarbi 500 eiro par nepilnu dienu. Viņš ir vairāk tāds ka freelancer un vasarā ļoti daudz strādā
Es pats strādāju ar ERP jau vairākus gadus un lielākai daļai kolēģu dažādos uzņēmumos algas ir ap 1000 eur uz rokām. Ir daži kadri kuri vai nu ļoti gudri, vai nu vienkārši māk gudri muldēt, tiem aiziet līdz 2k un vairāk.



 

Link to comment
Share on other sites

Personīgi zinu metinātāju kurš varētu pelnīt ap 3k. Nezinu cik viņam liela alga, bet gabaldarbi 500 eiro par nepilnu dienu. Viņš ir vairāk tāds ka freelancer un vasarā ļoti daudz strādā

Es pats strādāju ar ERP jau vairākus gadus un lielākai daļai kolēģu dažādos uzņēmumos algas ir ap 1000 eur uz rokām. Ir daži kadri kuri vai nu ļoti gudri, vai nu vienkārši māk gudri muldēt, tiem aiziet līdz 2k un vairāk.

 

 

 

 

nu uzrakstīji, kā ir patiesībā, tie 1000eur ir kas bij agrāk - ~700ls, vairāk Tu neizspiedīsi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...