Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai būtu pareizi rakstīt testus notepadā++ un wine uz Linuxa, kuram salabot shellshock ievainojamība?

Nu cik Tev pelēkās šūnas strādā, rasksti batch, kādā valodā, raksti kaut vai perl, provokatīvs jautājums

 

Vispār mēs aizmirsuši par perl, sanāk, ka perl ir miris, tā nav, ok, perl iesākumā bija valoda, kas string ļoti labi apstrādā, bet viņa ir izaugusi sen jau ...

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

tad kas nestrādā?

 

Viens pats strādā nozīmē to, ka es varu palaist uz saviem virtualhostiem izvietotos projektus, piem. lolcats.com, funnypics.com etc etc, bet man nestrādā Testacular un Testem, kuriem, ja var ticēt karmas konsolei, būtu jāatrodas uz localhost:9876. Tu vispār zini, kas tie tādi ir par zvēriem?

Edited by hjkl
Link to comment
Share on other sites

Viens pats strādā nozīmē to, ka es varu palaist uz saviem virtualhostiem izvietotos projektus, piem. lolcats.com, funnypics.com etc etc, bet man nestrādā Testacular un Testem, kuriem, ja var ticēt karmas konsolei, būtu jāatrodas uz localhost:9876. Tu vispār zini, kas tie tādi ir par zvēriem?

Saprotu, Karmai iespējams base url vajag mainīt, absurds, te arī sākas testēšana, nu uzraksti skriptu, kāpēc nestrādā ports 9876

 

nu uzraksti skriptu uz to portu

nu varbūt ports konflikyē, ja windows: netstat -a -b

Tas windows firewall iekšējais var bloķēt

Edited by vbz
Link to comment
Share on other sites

Vispār mēs aizmirsuši par perl, sanāk, ka perl ir miris, tā nav, ok, perl iesākumā bija valoda, kas string ļoti labi apstrādā, bet viņa ir izaugusi sen jau ...

Nekas nav aizmirsts, Perl pārauga Scalā, tagad visi īstie veči izmanto Scalu. Tie, kas neizmanto, tie ir nūūbi.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...