Jump to content
php.lv forumi
  • 0

Tavs Ajax ielādes ātrūms.


Wuu

Question

Cik ir minimālais ielādēs laiks ko varētu sasniegt no brīža kad tiek nosūtīts JSON caur ajax un tiek saņemta atbilde. Vai 200ms ir ok? Gribētos ātrāk. Mēru ar Firebug. Ja tā vispār ir pareizais veids mērīt. Vienkārši tiek lietota pusjēla Windows mašīna (Nav mana izvēle). Kādā ir kolēģu pieredze šajā jautājumā?  Ja 200ms ir stipri par lēnu, varētu papēti šo jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

  • Answers 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ieinstalē xdebug + Chrome plaginu xdebug helper:

https://chrome.google.com/webstore/detail/xdebug-helper/eadndfjplgieldjbigjakmdgkmoaaaoc

Nokonfigurē xdebug, ieslēdz profiling.

Mans xdebug configs (iet php.ini apakšā):

[XDebug]
zend_extension = "C:/php/php_xdebug-2.2.2-5.5-vc11.dll"
xdebug.default_enable = 1
xdebug.remote_enable = 1
;xdebug.auto_trace = 1 ; makes apache restart with every request...
;xdebug.scream = 1 ; disables @ error suppression in PHP scripts
;xdebug.remote_log = "C:\Apache24\logs\xdebug.log"
xdebug.show_mem_delta = 1
xdebug.collect_vars = 1
xdebug.collect_return = 1
xdebug.collect_assignments = 1
xdebug.show_local_vars = 1
xdebug.collect_params = 1
; may consume a lot of memory
; xdebug.show_exception_trace = 1
; shows exception trace (even if exception is caught)
xdebug.profiler_enable_trigger = 1 ; allows triggering profiler from browser
xdebug.profiler_output_dir = "C:\Apache24\logs\profiler"
xdebug.profiler_output_name = cachegrind.out.%H_%R.profile
xdebug.trace_enable_trigger = 1 ; allows triggering tracer from browser
xdebug.trace_output_dir = "C:\Apache24\logs\tracer"
xdebug.trace_output_name = cachegrind.out.%H_%R.trace
Atver pieprasījuma lapu Chrome, xdebug helperī uzstādi profiling un veic pieprasījumu.

Pēc tam ar WinCacheGrind (alternatīvu tūļu nosaukumi ir atrodami xdebug helper aprakstā) atver profiling logu un skaties, kas prasa visvairāk laika, ko var optimizēt, utt.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

  • 0

You're welcome :)

 

P.S. tiem, kam baigās pretenzijas pret optimizēšanu - debagojot kodu un to optimizējot, var ļoti daudz ko iemācīties, un tas, ko iemācies, ātri vien pārvēršas pieradumā, turpinot programmēt, tu tās optimizācijas iekorporē kodā pat nedomājot. Vienīgais veids, kā tas var būt slikti, ir ja ar optimizēšanu nodarbojas non-stop.

Mūsdienās vispār programmētāju, kuri raksta drausmīgi neoptimizētu kodu (kamēr strādā, tikmēr pofig, ja nolūzīs, tad kaut ko uzhakos), ir savairojies daudz par daudz; nezinu, kā jums, bet man tas derdzās.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tādas optimizācijas, kuras ir sarežģītas un grūti uztveramas, parasti ir tās, kur cilvēks cenšas izspiest pēdējo nanosekundi. Normālas optimizācijas ir arī normāli lasāmas. Tiesa, man optimizācija asociējas arī ar koda lasāmības uzlabošanu, i.e. ne tikai koda performances optimizāciju, bet arī programmētāju darba efektivitātes optimizāciju, un tur lasāmība spēlē lielu lomu.

 

> Parasti kko vari izdarīt 10ms ar 10 rindiņām vai 1ms ar 100 rindiņām.

Neesmu tādus gadījumus manījis, bet nu es parasti par 9 ms nesatraucos. Ja ir kaut kas, kas prasa > 100 ms, kur acīmredzami vajadzētu prasīt desmit reizes mazāk laika, tad *varbūt* ir vērts optimizēt, bet no 10 ms uz 1 ms - jābūt īpašiem apstākļiem, lai to censtos paveikt.

 

Es parasti rakstu maksimāli vienkāršu kodu, un performance arī pārsvarā ir vienkārši laba.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...