Jump to content
php.lv forumi

Crossbrowser testi Linuxā


qwerty

Recommended Posts

Ir saits, kam jāstrādā Chrome, Firefox, Opera, Safari, IE, Android defaultajā pārlūkā. Atrodos Linuxā. Jautājums - kā to visu notestēt? Vissāpīgāk ar IE, jo, cik saprotu, Windows atbalsta tikai vienu IE versiju vienlaicīgi, bet būtu jānotestē vismaz 3 jaunākās.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, es tieši tikko uzstādīju WinXP VM uz VMWare, jo man testētājs sūdzējās, ka lapa attēlojas pilnīgi garām uz IE8. No host OS, atverot IE un uzliekot Document Mode: 8, viss ir normāli, bet VMā atverot to pašu lapu ar īsto IE8 - trūkst backgroundu, float kaut kāds neriktīgs, elementiem augstumi sviestā sagājuši...

Drūmās atšķirības.

Kodā nekādu conditional komentāru nav.

 

Edit: atklājās, ka uz VM IE8 ierubīja Quirks Mode, jo saitā pirms <html> taga tika izvadīts whitespace un viens <script> bloks (idiotisms^2), kā arī nebija DOCTYPE. Pārvietoju kodu, pieliku DOCTYPE XHTML Transitional un viss normāli. Absolūtai pārliecībai vēl piemetu "<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=Edge" />".

Tajā pašā laikā mans IE10 ar pārslēgtu Document Mode to Quirks neuzķēra.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, palikšu pie VM.

Ja tie interneta risinājumi būtu par brīvu, varētu vēl padomāt.. Bet arī tas, ka strādā diezgan lēni. Iespējams, sēžot aiz optiskā pieslēguma var izmantot normāli, bet ar manu necilo bezvadnieku tā lieta ir ļoti lēna un laggaina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...