Jump to content
php.lv forumi

Dedicated Server / Web Hosting | Dizains


Recommended Posts

Laba diena kodu galvām,

 

Vairāks dienas jau mocos ar jaunu web dizaina izstrādi un tovojos lēnam nobeigumam.  Neesmu baigais koderis (pagaidām) tapēc būšu priecīgs dzirdēt par kļūdām un nepareiziem kodiem :)

Lapas darbības sfēra ir Izdalītie Serveri, Web Hostings, Domēni, etc. Te var iečekot: https://www.griinhost.com

Pagaidām lapu vēl neesmu 100% pielāgojis retina dispeliejam, planšetēm un pārējiem gadžetiem.

 

Screens:

www-griinhost-com.png

 

Laba diena kodu galvām,

 

Vairāks dienas jau mocos ar jaunu web dizaina izstrādi un tovojos lēnam nobeigumam.  Neesmu baigais koderis (pagaidām) tapēc būšu priecīgs dzirdēt par kļūdām un nepareiziem kodiem :)

Lapas darbības sfēra ir Izdalītie Serveri, Web Hostings, Domēni, etc. Te var iečekot: https://www.griinhost.com

Pagaidām lapu vēl neesmu 100% pielāgojis retina dispeliejam, planšetēm un pārējiem gadžetiem.

 

Screens:

www-griinhost-com.png

Link to comment
Share on other sites

> Tu jau teici, ka neesi baigais koderis, bet dizains uztaisīts diezgan kvalitatīvi. Kaut kas neiet kopā?

 

Kā programmēšana jebkādā veidā ir saistīta ar to, cik labi viņš spēj zīmēt?

Link to comment
Share on other sites

daGrevis pareizi saka. 

 

"Uzzīmēt dizainu nav tas pats, kas to implementēt web lapā." Patiesībā ir gan. VIsam pamatā ir saprast kādu iznākumu tu gribi. Es paresonīgi "zīmēju" dizainu galva, citreiz vnk ar zīmuli uz papīra un tad šo ideju mocu iekšā css un html. Protams  idejas smeļu arī no citiem darbiem - uztaisu tādu pašu vai līdzīgu, piemērojot to lapas konceptam.

Uztaisīt kvalitatīvu dizainu ir vienkārši, ja tu ievēro visus HTML5 prasības - visu ko var izdarīt CSS, lai dara CSS un tad arī jebkurš pārlūks kodu nolasīs pez gļukiem. 

Man peronīgi patīk, ka dizains ir "Clean & Simple", cenšos izmantot pēc iespējas mazāk animācijas, lai izvairītos no pārlieku daudajiem .js requestiem un samzinātu load time. 

 

jurchiks, jā neesmu, jo saprotu, ka vēl neesmu pilnībā apguvis css, html, javascript, sass, less kas nepieciešams ir dizainam. 

Edited by Uplifting
Link to comment
Share on other sites

>Patiesībā ir gan.

Muļķības. Uzzīmēt fotošopā dizainu galīgi nav tas pats, kas uzrakstīt visu vajadzīgo HTML un CSS, tās ir diezgan atšķirīgas darbības. Kaut ko tu te nesaprati.

 

>cenšos izmantot pēc iespējas mazāk animācijas, lai izvairītos no pārlieku daudajiem .js requestiem un samzinātu load time. 

Kāds sakars animācijām ar requestiem/load time?

Link to comment
Share on other sites

Loķiski, ka princips ir savādāks, bet būtība ir tieši tā pati. Neesmu vēl piedalījies nevienā tādā projektā, kur dizains uzreiz tiek rakstīts kodā. Pirmās vienmēr ir skices, kuras tiek uzīmētas iekš InDesign, lai radītu pirmo priekškaru un pēc tā pamata tiek strādāts tālāk.

Bet es jau nezinu, tu izklausies tāds gudrāks čalis, ko tad es te... Bet tā jau laikam dzīvē notiek, darbā kurā esi ieguldijis sirdi un dvēseli pēc tam tiksi nodirsts no galvas līdz kājām ;)

 

Katrā ziņā viss skaidrs, zināju, ka nevajadzēja, bet tiešām cerēju, ka kāds kādā mērā varēs norādīt un nebūtībām vai arī ieteikt kā un ko darīt labāk, bet ja jau viss ir aizgājis tādās galējībās, tad acīm redot esmu izvaidojis visu kā nākas un par to arī priecājos :)

 

P.S

Administrātoriem lūdzu dzēsiet šo tēmu.

Link to comment
Share on other sites

>Bet tā jau laikam dzīvē notiek, darbā kurā esi ieguldijis sirdi un dvēseli pēc tam tiksi nodirsts no galvas līdz kājām ;)

Parādi kaut vienu vārdu, kur kāds tevi šeit ir nodirsis.

 

>Bet es jau nezinu, tu izklausies tāds gudrāks čalis, ko tad es te...

How I hate this condescending shit...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...