Jump to content
php.lv forumi

PHP loģika?


Wuu

Recommended Posts

F3llony, beidz būt loxs internetā. Labāk atnāc uz kādu mītapu, nevis taisi savus, un mēs tev paskaidrosim visu.

 

P.S. Re ko es domāju par cilvēkiem, kas dara visu vienā valodā un norobežojas no pārējā.

 

BARNEY+CAR+GETTYSBURGH.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rpr

Kārtējais vagons ar tuneļiem atbrauca kas atbild uz jautājumu, kuru es nemaz neuzdevu. Es zinu kāda atšķirība starp isset un empty... Bet laikam nejautājot pēc tā un vel uzrakstot, ko šo informāciju es nemeklēju, ar to nepietiek.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Grēvi, ko tieši tu man paskaidrosi - to, ka bakstīt pilnīgi nerelevantu reliģisku demagoģiju internetos ir kewl? Un no kurienes pieņēmums, ka es visu daru vienā valodā? Tobiš atkal tu par mani kaut ko zini labāk, kā es pats? Varbūt tu esi mani redzējis vazājamies piemēram pa Go vai Ceylon usergrupām dzenot tādu pašu sviestu, kā tu un kjodez? 

 

Tipiski mļē, uztaisa offtopiku un es esmu vainīgs. Džīzas...

 

Nu reāli padomājiet, cilvēki šeit nāk, jo viņiem kaut kāda iemesla dēļ ir vajadzīgs/interesē/patīk/nepieciešams PHP, nevis lai lasītu mūžīgo demagoģiju, kāpēc šī mēneša Grēvja izklaide ir labāka, kā PHP. Noone cares. For the love of core integrity, stop. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Da es vienkārši nesaprotu, kur ir problēma pieminēt citas valodas un to plusus/mīnusus. Nav jau tā, ka Latvijā ir simtiem forumi par programmēšanu un, kā tu saki, pīkstiens šeit kādu traucē.

 

> Tobiš atkal tu par mani kaut ko zini labāk, kā es pats?

 

Pasaule negriežas ap tevi. Vispār, pa lielam, neviens ar tevi nerunāja, līdz tu neatnāci un nesāki pukstēt kā veca pensionāre par to, ka viss ir slikti.

 

Nav jau arī tā, ka kādam pirms tevis baigi traucēja tas, ka šeit tiek runāts arī par citām valodām. Palasi kādus iepriekšejos topikus.

 

Also, savus personīgos heita viļņus pret mani vari channelot uz sienu mājās. Nezinu ko es tev esmu nodarījis, bet palasot diskusijas gan šeit, gan citur internetos, liekas, ka esmu tev... es pat nezinu ko.

 

Also it's pretty cool to end posts in English because it proves my point, how absolutly smart I am and that all answers are 42. Wat.

Link to comment
Share on other sites

> Es būtu priecīgs, ja mani kāds jau ātrāk būtu novirzījis prom no PHP, tais skaitā šajā forumā.

 

+1

 

Paldies Edgaram, kurš man pirms kādiem diviem gadiem parādīja Python. Gan alga daudz lielāka, gan prāts mierīgāks.

Link to comment
Share on other sites

Ir zinātniski pierādīts, ka cilvēki, kas lieto vairāk alkoholu, vairāk pelna. Vai ir kāds, kam tu vari arī pateikties, ka iemācīja tev lietot alko?

 

Varbūt tomēr cilvēki, kas vairāk pelna, lieto vairāk alkoholu un narkotikas, jo vienkārši var to atļauties (gan naudas, gan laika dēļ), nevis otrādi?

Link to comment
Share on other sites

Wuu, ko škendējies ?

 

Tev nepatīk tieši PHP vai arī pati programmēšana vispār ?

Ilgtermiņā darīt to, ko nepatīk darīt, tas nav veselīgi.. Izvēles iespējas vienmēr pastāv.

Skatos uz Javas pusi, savādāk PHP liek smagi vilkties no visām pusēm. Skatos uz Java + MongoDB kombināciju, izskatās ka tāds variants būtu piemērotākais. Būs ko atvaļinājumā papētīt, ja nē, tad turpināšu PHP izmantot ka MySql padauzi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...