Jump to content
php.lv forumi

Kādu krāsu shēmu teksta redaktoram lietojat?


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izskatās interesanti, tā Abbreviations ir baigi ērta.

Jā. Iztrūkst daži specifiski hailaiti, bet tā - 9 usd mēnesī, katram projektam izolēts bokss ar/bez ssl un outside access. Un tas deploy... uhhh.... Vienīgi nav root, bet pagaidām nav arī bijis vajadzīgs... 

Link to comment
Share on other sites

Ko darīt, ja gribās paprogrammēt pie omes lažas pagastā pagastā, kur vispār nav zonas?

Shit of an argument, tev tā neliekas? Es pēdējos gadus 6 neesmu bijis vietā, kur nebūtu tāda vai citāda interneta. So ir laikam tomēr cilvēki, kurus tas neskar. 

Link to comment
Share on other sites

Te var piekrist Jurim, bet no otras puses, kāpēc vispār braukt prom no Lažas, ja tur var dzīvot un strādāt?! IT jau tāds darbs, ka nav obligāti jāsēž vienā vietā pie virpas vai kases. Galvenais, lai ir tīmeklis.

Link to comment
Share on other sites

Tak joks par omi :) Cik reizes neesmu paņēmis laptopu līdzi uz laukiem ar domu, ka nu tik kodēšu, beigās tā arī netiek izvilkts no somas ārā.

Īsti nesaprotu, kā cilvēki var kafejnīcās strādāt, man liekas, ka viņi tur tikai pozē :D

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ir ar jums, bet pats izmantoju to saitu — coffitivity.com — diezgan regulāri, kad esmu mājās, un, vismaz liekas, ka dod labu produktivitātes boost.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir pareizā? Mūzika, kas man patīk, gluži gan nepalīdz koncentrēties.

Stipri šaubos, ka mūzika, kura tev palīdz koncentrēties, tev nepatīk.

Izmantoju vārdu "pareizā", jo katram tā ir citādāka. Man pašam tā mainās atkarībā no noskaņojuma. Reizēm liquid drum&bass, reizēm trance, reizēm roks vai kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...