Jump to content
php.lv forumi

Kādu krāsu shēmu teksta redaktoram lietojat?


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu ja nevari iedomāties, paskaties kā cilvēki strādā ar Vim, t.b., cik ātri un produktīvi. Kaut vai tos pašus DAS screencasts.

 

https://www.destroyallsoftware.com/screencasts

Yeah, but the learning curve, man. Years have been spent to learn to work that fast. Not worth it, especially since most newly created tools novadays are GUI-based.

 

Also, all vids require payment...

Edit: ok, talks are free (and bretty gud).

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Learning curve ir max 2 nedēļas.

Pēc tam būs "no way going back" pie peles.

 

Vienīgais iemesls lietot kaut ko citu kā vim varbūt ir kādas IDE debugging fīčas (nevis syntax errori, kas, protams, ir Vimā, bet variable watči, call stacki un tml izvirtības). 

Edited by hjkl
Link to comment
Share on other sites

Vim nav konsoles tūlis.

 

> It's like crawling back into the ocean.

 

Mēs ejam nepareizajā virzienā ar next-next-finish tūļiem un wizardiem.

 

Turn the wheel right — we must go back, cap! Kad **programmētāji** lietoja Vim vai Emacs un nebaidījās no termināļa.

Link to comment
Share on other sites

> Kas tad tas ir?

 

Es lietoju grafisko Vim (gvim).

 

> Kur tev programmēšanā ir kaut kas tāds?

 

Kaut vai šitas non-sense, ka darbības ar Git notiek caur kkādu built-in Git wizardu iekš IDEs. Monkey-programmētāji cenšas un beigās neko nesaprotot sabojā Git vēsturi tādā veidā, ko vairs neviens pat nesaprot kas ir noticis.

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Ļoti labs veids, kā izvairīties no sabojātas GIT vēstures, imho, ir sekot Mercurial postulātam - history is in history, there is no time travel. Un tas, ka mērkaķis lietos cli GIT automātiski nenozīmē, ka viss būs teju perfekti.

 

Es lietoju Eclipse un cli GIT/Mercurial. Eclipse man piedāvā IDE's funkcijas, debug, logviewer, projektu menedžmentu, syntax highlight, koda navigāciju (goto definition), koda ģenerāciju (emmet, javā - metodes, stubi, klases), autocomplete (kas, cita starpā, ir lieliska funkcija, ja tu jēdz to izmantot) un vēl miljards dažādu funkciju. I am okay with this. Tu lieto gvim? Effin fine. Es rakstu labu kodu un tu raksti labu kodu (varbūt), so kāpēc man vajadzētu satraukties kādu fakin vim ar kādu .dotfile tu lieto, a? 

 

Un ne sjūda par programmētāju nepasaka tas, kādu tūļus viņš lieto. Kā viņš tos lieto - gan. Tu vari kaut bāreņu asarās peldošu ar marmelādi apkaltu megavim lietot, ja tu esi draņķīgs programmētājs, tu esi draņķīgs programmētājs. Un labs programmētājs vienalga lielāko daļu pavada par kodu domājot un plānojot, nevis blindly močījot N rindas sekundē, so arī tas, cik ātri tu kaut ko dari ir nerelevanti šajā gadījumā. 

Link to comment
Share on other sites

>daGrevis - Es lietoju grafisko Vim (gvim).

Ok, par to es neko nezinu, so no comment.

 

>daGrevis - darbības ar GIT notiek caur kkādu built-in Git wizardu iekš IDEs

Nezinu, kur tu tur kaut kādu wizardu redzēji... Piemēram, PHPStorm viss notiek caur vienu paneli (Changes) un dažiem context menu; ir default changelist (turpat malā ar pogu var izveidot/dzēst custom changelistus), vai nu right-clicko visu changelistu vai atsevišķus failus tajā > commit (popups ar commit message inputu), right-click uz projekta > push/pull/branch/history/whatever.

Nekur nekādu wizardu nav.

Varbūt tu nepareizo vārdu izmanto?

 

>daGrevis - sabojā GIT vēsturi

Tur tūlis nav pie vainas, tikai līkas rokas.

 

>daGrevis - Ļoti daudz par programmētāju pasaka tas, kādus tūļus viņš lieto.

Piekrītu F3llony, ka runa nav par to, kādus tūļus programmētājs lieto, bet gan kā viņš tās lieto. Protams, advancētāki tūļi var palīdzēt programmēt kaut vai ar to pašu koda analīzi un typo/error highlighting, bet ja rokas līkas, tad neko nepadarīsi.

 

>F3llony - Es lietoju Eclipse un cli GIT/Mercurial.

Būtu Eclipses GIT integrācija kaut cik līdzīga SVN, varētu izmantot integrēto, bet diemžēl tā nav...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...