Jump to content
php.lv forumi

Kādu krāsu shēmu teksta redaktoram lietojat?


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lietoju standarta tēmas, ar baltu fonu... mazliet grūti pierast, ja mainu IDE, bet slinkums līst settingos un uzlikt sev ideālās krāsas. Bet nu tā kā esmu ievērojis sakarību, ka pēc laika pierodu, tad tagad jau elastīgāk pārmaiņas uztveru.

 

Mani tracina, kad IDEi salieku settingus un tad kaut kas jāpārinstalē, un viss nobrūk / pazūd, protams, var atsevišķi vēl ņemties ar Export/Import, bet netīk. Kruti būtu, ja varētu nospiest "Sync to cloud" un miers, bet nu kaut kā neredzu šo fīču sevis lietotajās vidēs (FlashDevelop, PHPStorm un Notepad++).

Link to comment
Share on other sites

> Ieskaitot auto-complete/code analysis/syntax error checking?

 

Protams.

 

> Bet nu vienalga nekad nesapratīšu, kā visu to keyboard shortcutu iegaumēšana un izmantošana var būt ērtāka par pogām.

 

Kādām pogām?

Link to comment
Share on other sites

Nu kā — ir atšķirība vai tu ar acīm/peli ej pāri iespējām, vai arī pats uzraksti ko tev vajag. Tāpat kā konsole versus GUI — konsolē tu pasaki kas ir nepieciešams, nevis meklē, kur varētu kko uzpiest tā, lai būtu tas, kas tev ir vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

@qarlis - kaut kas nav riktīgi, $ simbolu neatpazīst pie variabļa nosaukuma.

 

Biju jau pieradis, man pat likās ka tā ir ekstra, lai varētu labāk uzsvērt variable, bet tagad, kad tā pasaki, man arī sāk likties, ka tas tā nebija domāts. Dīvaini, ka neviens vēl nav sūdzējies, jo, ja pareizi saprotu visās base16 tēmās rādās neiekrāsots.

Link to comment
Share on other sites

@daGrevis - problēma ir tajā, ka, pašam rakstot, var aiziet vairāk laika, tāpat arī arī, ja jāatceras kaut kāds retāk izmantots shortcut. Zinot, ka Vim gandrīz viss balstās uz kb shortcutiem, es nespēju iedomāties, kā tas var būt ērtāk. Tas, acīmredzot, ļoti patīk tiem, kuriem kaut kādu iemeslu dēļ nesimpatizē peles.

 

@qarlis - principā nevajadzētu būt grūti pielikt to highlighting; ja tur tiek izmantots regex, tad vienkārši īstajā vietā jāpieliek klāt optional \$ character.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...