Jump to content
php.lv forumi

Google Maps API problēma


osC

Recommended Posts

Sveiki, man ir radusies problēma. Respektīvi - kā izveidot Google Maps api linku? Ielādēju no neta html5 template un re kā, vienā līnijā rāda, ka vajagot Maps API. To es gribu nomainīt tā, lai karti mājaslapā rāda kā manis izvēlēto, nevis to, kas jau ir. Tātad, pašlaik links uz API ir šāds:

<script src="https://maps.googleapis.com/maps/api/js?key=AIzaSyASm3CwaK9qtcZEWYa-iQwHaGi3gcosAJc&sensor=false&lang=en"></script>

Bet kā es varu šo linku nomainīt, lai lapā rādītos manis izvēlēta bilde no Google Maps?

 

Paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai bibliotēkas source, kur ir kods, kurš attēlo tavu karti? Vienkārši inkludojot source, nekas nemainīsies.

 

Un ko tu domā ar tevis izvēlētu bildi? Ja tu gribi, lai defaultā attēlojas kāda konkrēta lokācija kartē, tad tas jānorāda tajā kodā, kurš attēlo karti.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai bibliotēkas source, kur ir kods, kurš attēlo tavu karti? Vienkārši inkludojot source, nekas nemainīsies.

 

Un ko tu domā ar tevis izvēlētu bildi? Ja tu gribi, lai defaultā attēlojas kāda konkrēta lokācija kartē, tad tas jānorāda tajā kodā, kurš attēlo karti.

Interesantākais ir tas, ka es nemaz nevaru atrast lokācijas kodu, kurš norāda uz vietu. Vienīgais ko varu atrast index.html par karti ir vēl šis:

				<div class="map" id="map"></div>

Link to comment
Share on other sites

Gmaps.Js Viss ko mirstīgajam vajag no google kartēm. Viegls rāmis ar daudz piemēriem, turklāt kombinējams. 

http://hpneo.github.io/gmaps/examples.html

 

Idejiski, tev ir jāielādē visias biblotētās, bet lai tevis minētais

<div class="map" id="map"></div>

strādādu, nepieciešams pirms šī html izsaukt js. Gmaps ir laba un draudzīga alternatīva, caur kuru mijiedarboties ar Google kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...