Jump to content
php.lv forumi

foreach array funkciju vienā vārdā?


Wuu

Recommended Posts

imho

foreach ($variable as $key => $value) {
$variable[$key] = funkcija($value);
}

Nav vieglāks variants paslēpies? Kaut kas ~ foreachArrayValueFunction($array,funkcija); 

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Funkcija "uzkabināta" uz objekta tiek saukta par metodi.

Kas tavuprāt ir skaistāks un/vai lasāmāks?

 

Teiksim dota virkne, atlasīt visus virknes elementu kvadrātus, kuri dalās ar 3 un izveidot ar komatiem atdalītu atlasīto elementu stringu.

// ar metodēm
list.map(sqr).filter(_%3==0).mkString(", ")

// ar funkcijām
mkString(filter(map(list, sqr),_%3==0),",")
Link to comment
Share on other sites

Wuu, būtu labāk paklusējis.

Tu esi viens no tiem kas domā, ka PHP ir kaut kas vairāk par nožēlojamu teksta failu? Ko lieto līkroči, kuri pārsvarā nav iemācījušies programmēt (Ieskaitot mani)?

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Mans prāts neko citu nepieņem, objekti vienmēr ir un būs, kuri ir jāapstrādā... 

Ja Tev ir kompleksa problēma, tad Tu to izdali objektos un darbībās ar tiem.... kā gan savādāk.. nevaru nekādi iedomāties.. 

 

Esmu dzirdējis, ka eksistē "funkcionālā" programmēšana, kad Tev ir funkcija, kura paņem tiešo input parametrus, un uzreiz izvada output, nekam citam nekur nepieskaroties, bet man tas izklausās pēc šausmīga limitējuma... Piekrītu, ka kaut kādās situācijās (ja nemaldos, multithreading gadījumā), šāda taktika ir ļoti veselīga, bet citādi ikdienā tas izskatās pēc hardcore rāmjiem, kuros būtu sevi jāierobežo.

Link to comment
Share on other sites

Funkcijas funkcionālā valodā var operēt ne tikai ar vienkāršiem tipiem kā Int, Char, Double, Boolean, bet arī ar objektiem kā List, Map, User, utml.

Scalā šīs abas lietas ir savienotas ļoti labi. Ar ļoti labi šeit es domāju - ar labu valodas sintaksi.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi viens no tiem kas domā, ka PHP ir kaut kas vairāk par nožēlojamu teksta failu? Ko lieto līkroči, kuri pārsvarā nav iemācījušies programmēt (Ieskaitot mani)?

Tieši tāpēc arī tā teicu, jo tu zini tikai php un pašam nav sava viedokļa kāpēc šī valoda ir sliktāka par citām. Protams tagad vari pagooglēt un sameklēt citu cilvēku viedokļus, bet runa pat nav par to vai ir sliktāka vai labāka. Pat ja tev arī būtu savs viedoklis, es nezinu kāpēc tas būtu jāņem vērā, ja tu vēl jo projām neesi apguvis citu valodu, jo šī taču ir tik slikta. Vai kādam jābūt aptumšojumama, lai izvēlētos mācīties sliktu valodu.

 

Tas ir tikai instruments kà sasniegt rezultātu, man tas nav vienīgais.

 

Gribēju ar šo visu pateikt, - nespļauj akā no kuras lats dzer.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...