Jump to content
php.lv forumi

Kā pārbaudīt POST Content-Length?


Wuu

Recommended Posts

<b>Warning</b>: POST Content-Length of 11028476 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in <b>Unknown</b> on line <b>0</b><br />

Gara diena, es esmu tunelī.  Em, nekādi nevaru saprast ar ko nomērīt POST smagumu, lai nebūtu kļūda. Nosvērt varu, bet tas nepalīdz, kļūda paliek pat pēc pārbaudes.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Kāds serveris naf**, ko man dos vairāk byti? Atnāks nākošais briedis un izdomās 1GB uplodot, kļūda paliks. Vienīgais veids ir atslēgt kļūdas reportošanu pārbaudei? Man nevajag lai lielākus failus varētu ielādēt.

Edited by Wuu
Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau trakot tāda nieka dēļ.

 

php vienmēr ir šis te limits, kas ir jānorāda. php.ini failā nomaini post_max_size uz sev vēlamo izmēru. Un arī upload_max_filesize jāliek tāda pati vērtība, tad darbosies.

 

Bet ja Tev vajag 1 gb uploadus, tad ar php standarta mehānismu diezvai tas izdosies.

http://stackoverflow.com/questions/3836417/1gb-file-upload-using-php

 

 

 

Man nevajag lai lielākus failus varētu ielādēt.
- vienkāršāk ir palielināt upload limitu, nekā ravēt ārā/slēpt konkrēto warningu. Var atslēgt visus warningus, bet tas nav veselīgi, jo savādāk nezināsi, ka sistēmā notiek kas neriktīgs.
Edited by gurkjis
Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, man nevajag neko palielināt, ko jūs man konfigurācijas iestatījumus bāžat acīs!

 

Jautājums!

Kā pārbaudīt POST Content-Length, kad pie lielāka faila izmēra, kās pārsniedz konfigurācijas iestatījumus PHP nerādītu kļūdu. 

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka kļūda parādīsies neatkarīgi no tā, ko dara Tavs skripts (salīdzina Content-length vai arī nē), jo tas warnings izmetas pirms skripta izpildes (t.i. pie HTTP pieprasījuma parsešanas). Tur nav variantu, kā vien mainīt konfigurāciju.

Edited by gurkjis
Link to comment
Share on other sites

ja esi programmetajs kuram ir jadarbojas ar service side lietam tad tev butu jaizprot ka darbojas web serveris, ka darbojas os uz kuras darbojas web services, kas ir ram un ka tas tiek izmantos... varbut jau bik nost no temas, bet balstoties uz tavam atbildem ar pretjautjumu pret dotajam atbildem .. izklausies pec baiga pimpja .. 

 

pameigini palaist sho .. mosh aizies

(sync && echo 3 > /proc/sys/vm/drop_caches) > /dev/null && (sync && echo 3 | tee /proc/sys/vm/drop_caches) > /dev/null && (sync && echo 3 > /proc/sys/vm/drop_caches) > /dev/null
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...