Jump to content
php.lv forumi

Ci parametru padošana no kontroliera modelim


CrossUp

Recommended Posts

Nu, es to tā nesaskatu. Atkarībā no tā, kas un kā tiek inkludots, tādu klašu singletoni ne vienmēr uzreiz ir globāli pieejami, papriekš jāinklūdo tās klases fails, ja ir izveidota pareiza projekta struktūra, nevis entās klases vienā failā.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Kurš vēl klases manuāli inclūdo? Man šķiet, ka jebkurā normālā FW klases tiek ielādētas ar autoloaderi, tikko tās tiek pieprasītas - tātad pieejamas jebkurā vietā. Un šķiet, ka defacto standarts PHP jau ir izmantot composer un tā autoloaderi. Un vienīgā speciāli rakstītā include ir:

require 'vendor/autoload.php';
Link to comment
Share on other sites

Jurchikam ir taisnība, tāpēc šī fakta dēļ esmu mainījis pieeju, izveidojot jaunu kontrolieri tieši bilžu augšupielādei. Princips ir triviāls: kontrolierī, kur tiek iegūts attiecīgā projekta $id un pie nosacījuma $this->input->post('multi_upload'); tiek redirektots uz citu kontrolieri, kur tiek padots arī attiecīgais $id, kurš tiek pieņemts automātiski, ka tas eksistē un tāds projekts ir. Šajā kontrolierī arī tiek veikts pilnībā viss upload, resize, save to DB, delete, modifiy un view apstrādes un pa lielam nav nekāda čakara ar mainīgo padošanām. BTW es pat izdomāju kā varētu padot to $upload_path uz modeli, es tikai nezinu kur būtu labāk veikt to funkcionālo apstrādi: iekš atsevišķa kontroliera vai modeļa? Kontrolierī būtu vieglāk dabūt visādus mainīgos, modelī vieglāk veikt save, delete, edit funkcijas. Ko ieteiksiet? Kombinēt?

Edited by CrossUp
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labākais, ko spēju izdarīt bija izveidot kontrolierī $ulopad_config = array( ... ); un tad padot modelim tālākai apstrādei ar komandu $this->multiple_upload_m->initialize('$upload_config'); Īsti nezinu vai šī ir "labā prakse" vai nav, bet pagaidām strādā.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...