Jump to content
php.lv forumi

Free.eclub.lv


Benvenuto

Recommended Posts

interesanti ir tas cik leimi ir uztaisiita reklaama ieksh free.eclub.lv lietotaaju lapaam, proti to reklaamu var vienkaarshi aizvaakt sources beigaas ierakstot <noscript> pieljauju ka tie kas meegjinaaja kauko izshtukot viegli liidz tam aizdomaajaas. labaak tas hostinga provaideris izvieto bannerus nevis TIK nenormaali uzkriitoshu suudu. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
hmm kapēc tev tāda pārliecība?

Esi jau mēģinājis?

Zheel, ka tu tiigjeri ar savu spamu esi ieperinaajies arii sheit. :angry: tevi ar tavu no.lv iznjirdza aaraa no hackers.lv forumiem un tagad tu baazies sheit. tavs hostings ar biezho downtime un stipri shaubiigo sekjuritii lielaakai daljai daudz maz domaajosho cilveeku nav vajadziigs.

 

labi, tas ir freee hostings, vari piedaavaat, varbuut kaadam noder, BET

 

tu man besii ar to, ka savaa lapaa vienkaarshi liec zinjas ar copy-paste uzspljaujot tam kursh ir autors un atsauces ieliekot tikai tad kad tev par to saak braukt virsuu. <_<

 

es ceru tevi un tavu kaktu kantori sheit redzeet peec iespeejas retaak un tieshaam no sirds nozheeloju ka attieciibaa uz tevi man nav administratora tiesiibas shinii forumaa. lai pieliktu punktu uz i veelos tev teikt: "ej dirst".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

psc taa free.eclub.reklaama

pilniigs kretiinisms

1) vinji vinju iesper automaatiski, nevar kontroleet kur vinja paraadiisies

es labpraat ieliktu 88x31 banneriii kur tas dizainiski iederas, bet tas klucis kas

tur leekaa pa leju ir pilniigi garaam

2) labi, po par to kluci, par gaumi nestriidaas, bet tas vinju kods nu nekaadaa jeegaa nevalideejas.

14 kljuudas taadaa iisaa gabalinjaa-to vajag maaceet.

 

hostinga provaideriem manupraat visdriizaak vajadzeetu iedot url uz savu banner un

tad lai lapas veidotaajs domaa kur vinju baazt un kaa vinju noformeet.

Link to comment
Share on other sites

psc taa free.eclub.reklaama

pilniigs kretiinisms

1) vinji vinju iesper automaatiski, nevar kontroleet kur vinja paraadiisies

es labpraat ieliktu 88x31 banneriii kur tas dizainiski iederas, bet tas klucis kas

tur leekaa pa leju ir pilniigi garaam

2) labi, po par to kluci, par gaumi nestriidaas, bet tas vinju kods nu nekaadaa jeegaa nevalideejas.

14 kljuudas taadaa iisaa gabalinjaa-to vajag maaceet.

 

hostinga provaideriem manupraat visdriizaak vajadzeetu iedot url uz savu banner un

tad lai lapas veidotaajs domaa kur vinju baazt un kaa vinju noformeet.

ieksh forum.eclub.lv tauta runaa, ka varot vajadziibas gadiijumaa shaadas lietas ar admin paarrunaat .. taa kaa visas iespeejas sarunaat, ka tavaa lapaa pats saliksi visur banneriishus un nebuus tev tas leekaajoshais briinums

Link to comment
Share on other sites

vispaar izraadiijaas no taas reklaamas vareeja atkratiities

pavisam vienkaarshi, ar css:

 

table {display: none;}

span#logo {display: none;}

 

vieniigais dokuments tik un taa nevalideejas jo

to reklaaamu jau iedrukaa tikuntaa

Link to comment
Share on other sites

vispaar izraadiijaas no taas reklaamas vareeja atkratiities

pavisam vienkaarshi, ar css:

 

table {display: none;}

span#logo {display: none;}

 

vieniigais dokuments tik un taa nevalideejas jo

to reklaaamu jau iedrukaa tikuntaa

un pie reizes tas noziimee, ka buus bik jāuzmanās lietojot tabulas savā lapā ;)

Link to comment
Share on other sites

Droshi vien shii jau ir aizmirsta teema, bet gribeeju piebilst ka veel viena iespeeja aizvaakt reklaamu ir faila beigaas ierakstiit PHP kodinju :

<code><font color="#000000">

<font color="#0000CC"><? </font><font color="#006600">die(</font><font color="#CC0000">""</font><font color="#006600">); </font><font color="#0000CC">?>
</font>
</font>
</code>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...