Jump to content
php.lv forumi

draugiem.lv pase


FreeNuke

Recommended Posts

Sveicināti es vēlējos jums php.lv zinošie lietotāji jums lūgt palīdzību saistībā ar šo http://www.draugiem.lv/applications/dev/docs/passport/ vēlējos palūgt vai kāds nevarētu izveidot video pamācību kā var izveidot lai mājas lapā var ienākt ar draugiem.lv, facebook.com un twitter.com ja varētu tad lūdzu izveidojiet pamācību video, jo no tā visa kas tur ir rakstīts es neko nesaprotu kas kur jāraksta un kas ko un kā ir jāveido db vai kas tur īsti.

Tiešām ļoti milzīgs paldies ja Tu man izpalīdzēsi man nezinītim un vēl daudziem citiem. 

Link to comment
Share on other sites

Soc tīklu autentifikācijas tikai padod tavā sistēmā lietotāja sesiju, profila datus. Tālāk jau jāskatās, kā tava lapa ir būvēta, apakšā ir kāds CMS vai nē. Tas viss ir komplicēts jautājums un ir atkarīgs no tā, kā tev ir sakodēta pati lapa. Noteikti nebūs click, click un gatavs. Tā var vienīgi izdarīt uz piemēram Wordpresu, izmantojot draugiem pases spraudni un pieslēgt vēl Social login spraudni priekš pārējiem soc tīkliem. 

Link to comment
Share on other sites

Tajā linkā ko iedevei, pašā apakšā var lejupielādēt piemērus. Tur ir ļoti labi viss parādīts kā kas darbojas. Es domāju, ka sapratīsi ko tālāk darīt.

jup paldies liels, nemaz es nemanīju kad tur ir gatavais risinājums.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zinu kad daudzi uzreiz prasīs samaksu,bet vēlējos painteresēties vai kāds nevēlētos man palīdzēt izveidot sistēmu kur var sūtīt vēstules utt. esmu iesācējs tāpēc lūdzu jūsu palīdzību!

 

 

 

Vienkārši sakot es vēlētos izveidot tādu sistēmu kā TE (nav reklāma)

Edited by FreeNuke
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...