Jump to content
php.lv forumi

Servera lokācija, kā izvēlēties pareizo


Zefirs

Recommended Posts

Kā izvēlēties servera lokāciju un VPS pakalpojumu sniedzēju?

Piemērs:
Liela daļa klientu ir Latvijā vai pierobežu valstīs dzīvojoši. Attiecīgi nav problēmu ar vps servera iegādi Latvijā, jo attālumi starp serveri un klientiem nav lieli, kā arī uzņēmumi, kuri sniedz vps pakalpojumus ir jau pārbaudīti.

Bet ja klients atrodas Gruzijā?

Pēc google ranking labāk serveri uzturēt tajā pašā valstī. Bet kā zināt, kurš nodrošinās labu servisu. Kā neuzrauties uz  nepareizo kantori? 
 

Kā jūs izdarāt izvēli?

Link to comment
Share on other sites

Ja tas nav nopietns klients tad par to nebūtu pārlieku jāuztraucās, bet tomēr variācijas ko es ieteiktu

 

a) izmanto cloud servisu

b) izmanto vairākus vps kas pārklāj vajadzīgās vietas, uzstādi tur galera un cdn, izmanto min 2 load balancētus serverus pamatvalstī

c) ej pie hostinga kompanijas kura automatiski sinhronize tavu vps pari geografiski svarigajam vietam, piemeram - es atrodos anglija un izmantoju Melbourne pakalpojumus, mans vps tiek sinhronizets tikai anglija starp vairakam hostinga kompanijas lokacijam.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu izpētijis, bet pats nēesmu lietojis vai saskāries ar šiem čaļiem, tad manuprāt prātīgākais variants ir anexia. http://www.anexia-wwc.com/

 

 

 

ANEXIA is the only ISP worldwide which can offer high quality virtual servers in more than 45 locations from a single source.
We provide real virtualization based on VMware with guaranteed resources and high-level SLAs.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...