Jump to content
php.lv forumi

Woocommerce un First Data integrācija


krievinshj

Recommended Posts

Esmu apņēmies realizēt vienu drauga projektu, kas ir uz wordpress bāzes un izmanto woocommerce veikala funkciju veikšanai.

Tagad palicis pēdējais solis - maksājumu pieņemšana.

Draugs ir noslēdzis līgumu ar First data, kuru nu tagad būtu jāintegrē iekš woocommerce. Pats esmu izmantojis Paymill un citus, kas darbojas ārpus Latvijas, un ar tiem vispār nav nekādu problēmu. Parasti noslēdz līgumu, uzinstalē pluginu un viss kārtībā.

Priekš First Data arī ir plugins, bet cik noprotu viņš nedarbojas priekš Latvijas First Data, jo Latvijā nelieto First Data Global Gateway e4, kā tas ir visur citur Eiropā.

Un šeit manas zināšanas apstājas. Zinu html, css, pārzinu wordpress un woocommerce labā lietotāja līmenī, bet uztasīt "custom gateway" nebūs laikam pa spēkam.

 

Tāpēc varbūt kāds to jau ir darijis, un es varbūt varētu nopirkt kodu par kādu saprātīgu cenu.

Ja nē, tad varbūt kāds ir gatavs uzņemties to izdarīt. Budžets nav liels, bet varbūt kādam tas ir super easy.

 
Link to comment
Share on other sites

Atbilde no First Data :

"Gatavus risinājumus (platformām) Jums nevarēsim piedāvāt. Par cik mūsu risinājums ir ļoti vienkāršs, ir zināms, ka vairāki mūsu klienti ir vieksmīgi to ieintegrējuši Wordpress, Magento uc. platformās.

Diemžēl, mums nav zināmas šo integrāciju detaļas, kā arī nav pieejams kods."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...