Jump to content
php.lv forumi

Slepenais vārds


Bremze

Recommended Posts

Dots teksts. Šajā tekstā paslēpts vārds ksim. Paslēpts vairākos vārdos , jebšu burti var būt vairākos vārdos. Kā to var;etu atrast, ja teksts ir garšš? Paldies.

 

 

 

Mirdzot šķēpiem zeltsaules staros Tauru skaņās kad viļņojas gaiss Cauri pilsētas vecajiem vārtiem Ienāk latviešu strēlnieku pulks Aiz aizkariem augstu pie loga Meičas actiņas skumīgi mirdz Domā strēlnieki meiča ir daiļa Vai kāds brīnums ka iesilst tiem sirds Pie miera jau strēlnieki dodas Ir pusnakts un visi jau dus Tikai dārzā zem ozola zariem Mainās skūpsti bet ozols cieš klus No rīta zeltsaules staros Tauru skaņās kad viļņojas gaiss Dodas strēlnieki sīvajā kaujā Kas ir bijis to nestāsta nakts Aiz aizkariem augstu pie loga Meičas actiņas skumīgi mirdz Domā meiča vai redzēšu zēnu Kura dēļ klusi pukst mana sirds Laukos aurot sāk rudeņa vēji Brāļu kapenēm pāri tie skrien Bāla meiča kopj kapu ar rozēm Rūgtu rūgtajas asaras lej pat tad ja mūs pēc tam kāds nolamās jo mēs kā brieži vēl arvien vienalga bāžam galvu lamatās un norauties pa pieres vietu vēl un vēl un vēl taisnā skaistā sitienā ar kreiso āķi nestrīdies pagriezies un un sit ar labo tā ka šķīst pret sienu viss kam jāsaplīst starp alus kausiem sasistiem un meitenēm kas iejauksies pats galvenais ir nepakrist un dzīvei logus neizsist mēs visi mazliet grēkojam no šā un tā pa mazumam tik stīvs tavs smīns ak dievs mans kaimiņš atkal skaļi atskaņo nu ja vien mocarts būtu dzīvs ja vien kurš šeit spēlē pirmās vijoles bet man ir bail ka es ar savu flautu aizrīšos kā es par gaisu cīnīšos ar tukšu gaisu necīnies pagriezies un saulains bija rīts kad pirmo reizi tu tu teici man ei tu zaķi visa dzīve mums kā magonēs un koku galotnēs un ja nu par to man jāmaksā sods man naudas tik maz ka mēs varam būt tikai tā ka neviens mums nejautā kā ir būt divatā kā noturēties orbītā saules pievilktā brīdis bija īss kad abi gaidījām kurš pirmais pasmaidīs zaķi visa laime mums ir lapotnēs un krasta avenēs un ja nu par to mums nospļauties jo tā lidot ir vērts cik labi ir tā padoties Tavs zvans Ja vien Nē es ja kas ja pārdomāji jā nekas Pa trepēm lejup Kaimiņš Ko Uz ielas benzīns jānosmok Buss piestāj Uzraksts TIKAI TIEM KAS MĪL VIENS OTRU mīlniekiem Tik vienkārši TIEM KURI MĪL Reiss tikai viņiem DEBEŠĶĪGS Lieks viss kas ticis runāts teikts Lieks viss kas ticis nepateikts neviena paša kur un kad neviena paša kālabad nekā no tā kas galē kauj ir tikai ciešāk mani skauj Kur paliek sāpe Viens div trīs buss aiziet stāvus debesīs Prom uz siltajām salām svētki un hasta la vista Tu pie stūres es blakām karti skatīsim kopā Pa labi pa kreisi pa kreisi pa labi tā ir labi tā ir tik labi Prom no paparazzi un mammām Virzieniem un kardiogrammām Jo tikai vienreiz dzīvot dots Un kā tu domā vai viss ir izmantots Rīts ar vakaru jauksies sliktākais par dieviņu sauksies Mazie paaugsies augstāk rāpsies Vecie negribēs un neatkāpsies Jo tikai vienreiz dzīvot dots Un kā tu domā vai viss ir izmantots Prom uz siltajām salām svētki un hasta la vista Tu pie stūres es blakām karti skatīsim kopā Skaistākās ir saulrieta krāsas zilākās debesis pieder jums Un ja pasaka šī ir ar laimīgām beigām tā noteikti Noteikti būtu par mums Jo tikai vienreiz dzīvot dots Un kā tu domā vai viss ir izmantots Vakarā kad saule aiziet un kad jūs jau visi guļat iznāk zilās jūras malā brīnum maza princesīte pieiet katram gulētājam mīļi ieskatās tam sejā un ar klusu burvju vārdu salaiž visus vienā dejā Sapņu naktī viss ir atkal savās vecās vietās sapņu naktī viss iet tā kā visam vajag iet karaliene sit ar savām istabenēm kārtis skrandainis un bagātais pie vienām meitām iet Priecājieties šī ir tikai viena maza sapņu dzīve rīt mēs atkal nolādēsim zemi kurā piedzimām un dienas mūsu liktens sistās neveiksmju un bēdu pilnās neaizmirstiet šī ir tikai viena maza sapņu dzīve Vakarā kad saule aiziet un kad jūs jau visi guļat iznāk zilās jūras malā brīnum maza princesīte sen tik sev vairs neredzēta mīļi pasmaida mums visiem Vai jūs zināt kas tā tāda no kurienes atnākdama Kas gan to celiņu sudrabiem nolēja Jānīša līgavu ūdenī nesdama Liniņi labadi līgot gāju Lai mani liniņi līdzeni auga Kopā kopā kaimiņu meitas Iesim Jānīti padaudzināt Klausies Jānīti kur tevi daudzina Ozolu mežā tur tevi daudzina Nāc ar mani tālāk Pat ja tev ir bail no salnām Uz pirkstu galiem Mums būt kā laimes zagļiem Es šonakt apsolos neatzīties Kā man tik ļoti bail ir rītu ieraudzīt Lūgt lai mēness apsolās Tavas bailes noskūpstīt No acīm lietu tev aiznes līdz Ar plaukstām vien man jāpietiek Tevi šonakt izguldīt Es neesmu neprātīgs tikai brīvs Nāc ar mani tālāk Tur kur sākas zemes mala Uz kādu salu Ko sauc par atnākšanu Cik daudz var pazaudēt apstājoties Ja bail ir nesadegt Saulē neielēkt Lūgt lai mēness apsolās Tavas bailes noskūpstīt No acīm lietu tev aiznes līdz Ar plaukstām vien man jāpietiek Tevi šonakt izguldīt Es neesmu neprātīgs tikai brīvs Tik brīvs Turi mani cieši klāt Man tik bail Savus spārnus nesakļaut Ja nu debesis mums pieprasīs Brīvi uzelpot Tev liksies par daudz Tādu sapņu kā man Lūgt lai mēness apsolās Tavas bailes noskūpstīt No acīm lietu tev aiznes līdz Ar plaukstām vien man jāpietiek Tevi šonakt izguldīt Es neesmu neprātīgs tikai brīvs Ar plaukstām vien man jāpietiek Tevi šonakt izguldīt Es neesmu neprātīgs tikai brīvs Tikai brīvs

 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad tik grūti to uzrakstīt uzdevuma nosacījumus - izņem visus burtus, izņemot k, s, i, m un iegūst jaunu virkni, kurā jāatrod apakšvirkne ksim. Bet, kam jābut atbildē? cik reizes ksim ir tekstā, vai precīzi burti tekstā, kuri veido šo ksim?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Vislabakais variants ir reize spiezhot ctrl un f pogas kas tev izmetis mekletaju kura varesi veinkarshi ierakstit vardu ksim kas ari atradis visu uzreiz un izcels tev to vaardu.

 

Ko tu te spamo? Visu topiku vispār izlasīji? Kā arī nevajag vecus topikus celt augšā!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...