Jump to content
php.lv forumi

Iemāci man!


Lisabona

Recommended Posts

Uz priekšu, esi advokāts un mākslinieks! - vai slinkums un kūtrums tur?

Neuzskatu ka jāturās pie viena, sanāks tāda maza un aprobežota pasaulīte. Neiet runa par zināšanu pielietošanu tikai vienam mērķim, mācīšanās kā tāda attīsta personu un emocionālo inteliģenci. Ak dies kaut vai mācīties tamborēt..tā pati programmēšana vien būs ;))

Link to comment
Share on other sites

Uz priekšu, esi advokāts un mākslinieks! - vai slinkums un kūtrums tur?

Neuzskatu ka jāturās pie viena, sanāks tāda maza un aprobežota pasaulīte. Neiet runa par zināšanu pielietošanu tikai vienam mērķim, mācīšanās kā tāda attīsta personu un emocionālo inteliģenci. Ak dies kaut vai mācīties tamborēt..tā pati programmēšana vien būs ;))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Žēl, ka uz PM nekādu atbildi saņēmis neesmu. Biju un esmu gatavs palīdzēt. Mani cena neapmierina - arī tā būtu atbilde.

Pa šo laiku ēnu dienas ietvaros man pieteikušās astoņi ēnotāji. Daži no viņiem nebija parūpējušies atstāt savas koordinātas. Esmu sapratis, ka nevienu nelūgšos. Tajā pašā laikā, es patiesi būtu priecīgs par mācīties gribošu un zināt kāru mācekli. Ēnu dienas vakanču piepildījums dod cerību. Vairāki pieteikumi bija ļoti motivēti.

Link to comment
Share on other sites

Last Active 2014.01.19 09:01

Acīmredzot, velti te rakstāt, ja vien meitenei nav uzlikts saņemt e-pasta paziņojumus par atbildēm šajā threadā.

Iespējams, arī es neiebilstu kaut ko pamācīt, bet es vairāk bīdītu uz pašmācību ar ieteikumiem/skaidrojumiem no savas puses, nevis visu pats mācītu. Tam man nav laika un, domāju, ka arī viņai tas maksātu par sālītu.

Papriekš jau vispār būtu jānovada testa stunda, lai redzētu, vai viņa vispār ir spējīga un ieinteresēta kaut ko tādu darīt, tad jau var domāt tālāk.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...