Jump to content
php.lv forumi

Iemāci man!


Lisabona

Recommended Posts

Labrīt! Meklēju personu, kura "triecienā"privāti man iemācīs veidot un uzturēt mājas lapas un visu pārējo, ko es nezinu un kas ar to ir saistīts. 

Lūdzu cilvēku, kuram nav komunikācijas problēmas un kurš māk runāt bez kodu, šifru un ciparu pievienotās "vērtības" sarunvalodā. Pacietīgu )

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Nu gan jūs laižat. Šo diskusiju vajag pārcelt uz 4chan tad uzreiz.

 

Bet ja nopietni, jārēķinās ar samaksu un to vajag uzreiz piedāvāt. Cik kurš prasīs jau ir cita lieta. Vienam tie būs 100 EUR, kāds cits varbūt būs ar mieru bārā ar portatīvo un alus nodrošinājumu vakaram to izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Protams, mēs taču visi nodarbojamies ar labdarību, vai ne F3llony? ))

@ aaxc - un diez vai aukstajam apātiskajam latvietim iedodot piečuku uzlabosies komunikācias prasmes /izmēģināts uz kaimiņiem/

jurcihik, nevajag būt izmisušam, saņem sevi rokās ;)

 

un still, es tomēr meklēju KĀDU.

Link to comment
Share on other sites

Tad precizē uzreiz, ko tieši tu domā ar "veidot un uzturēt mājas lapas" ? Tev ir vēlme likt jau pusgatavas pieejamas lapas internetaa ( piemērm jau pieminēto WordPress ), vai radīt ko jaunu?

Vai interesē arī serveri uzturēt? Vai interesē ar pašam zīmēt lapu izskatu?

 

Pats jautājums ir ļoti plāšs, lai "triecienā" visu iemācītu. Lūdzu mazliet specifiskāk apraksti savas vēlmes un kādu rezultātu vēlies sasniegt.

Link to comment
Share on other sites

Triecientempos "veidot un uzturēt mājas lapas" var iemācīties cik, liekas, gados 3-5, ne mazāk. Nu tas tā, ja vēlies kļūt par multimākslinieku, kas programmē, zīmē dizainu, sistēmas administrē.

 

Vairāk jautājums, ko tu zini pašlaik un mazliet konkrētāk, ko tu gribi apgūt? 

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, atvainojos par informācijas trūkumu. Iesākumā es vēlos izveidot un uzturēt pati savu mājas lapu. Esmu beigusi datordizainu un zināšanas dizainā un Ps man ir, bet mājas lapu izveides tehniskā puse man ir absolūti sveša, atklāti sakot, es pat nezinu kāda būtu man piemērotākā programma, tādēļ vaicāju arī pēc ekspertu padoma. Ar laiku plānoju ko nopietnāk apgūt. 

Link to comment
Share on other sites

Es arī dažkārt vēlētos būt pavārs, advokāts, snaiperis, spiegs, mākslinieks, mūziķis utml.

Bet ieteiktu turēties pie viena. Atrast darbu attiecīgajā nozarē, kura saista/interesē. Personiskos nolūkos vien ieteiktu iekrāt summiņu, pastaigāt pa vecrīgas bāriem (Ala būtu laba vieta), iepazīties ar kādu "programmistu", un par lētu ciparu, Tev uztaisīs tīkamo lapu. Blogošanai, pietiks ar kādu alternatīvu (Ja ir vēlme izveidot blogu priekš sevis) kā tumbleris, vai WP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...