Jump to content
php.lv forumi

proContacts.pro


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahh, atradu pats, zelta tirgonis no UAE lielās ar 300 tonām dārgmetālu gadā, ja tas viss būtu zelts, tad tam vajadzētu būt ap 8 miljardi EUR gadā.

 

Nēee, sarakstā nav. :) Piedod. 

 

Un par baneru grozīšanu - ja to dara gaumīgi un nemaisās pa kājām, ir okei. Nav jau gluži tā, ka es pilnībā noraidu to kā peļņas veidu. Atšķirība gan tā, ka google sejas grāmata satur puslīdz relevantu neuzkrītošu reklāmu. Šeit ir randomaizers un flash kastes pa visu lapu. Comoon...

 

Par tiem 13 gadiem runājot, acīmredzot nav bijuši pietiekami veiksmīgi. Tad nebūtu jāreklamē 10 minūšu lapele bez funkcionalitātes, bet jau ar banneriem. Pārdomām.

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Nēee, sarakstā nav. :) Piedod. 

 

Un par baneru grozīšanu - ja to dara gaumīgi un nemaisās pa kājām, ir okei. Nav jau gluži tā, ka es pilnībā noraidu to kā peļņas veidu. Atšķirība gan tā, ka google sejas grāmata satur puslīdz relevantu neuzkrītošu reklāmu. Šeit ir randomaizers un flash kastes pa visu lapu. Comoon...

 

Par tiem 13 gadiem runājot, acīmredzot nav bijuši pietiekami veiksmīgi. Tad nebūtu jāreklamē 10 minūšu lapele bez funkcionalitātes, bet jau ar banneriem. Pārdomām.

Piedod man, ka es tevi aizskāru! Turpmāk izturēsimies viens pret otru draudzīgi, sarunāts!?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tas joks ar soc. portālu logo un ķeksīšiem pie reģistrācijas manuprāt nav izdevies. Sākuma nesapratu kas tas ir un ko man tur darīt, uzspiedu "Tālāk" un izleca 5 pop-up. Tālāk netiku... neesmu nevienā soc. portālā.

 

Tur ir poga "Izlaist" ja nevēlies ieteikt savā soc tīklā, tā ir normāla prakse, arī Linkedin tā dara.

Link to comment
Share on other sites

Linkedin metodes ir "labas" kāda izstrādātāja "iekšējai lietošanai", patērētājam tas viss liekas manāmi dīvaini - piedāvā "draudzēties" ar cilvēkiem ko noteikti nezini, kuru sakarības izķeselētas nesaprotamos veidos, kopumā atstājot sajūtu, ka tikmēr kamēr biji aizgājis ar bērniem un sievu paslēpot piemājas mežā, kāds parakājies pa ancuka kabatām, rakstāmgalda atvilktnēm, datora 'History' un vēl pusstundu pagulējis mazās meitas gultiņā

 

respektīvi, pretīgi!

Link to comment
Share on other sites

Izveidota proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļa

Esam pabeiguši proContacts.pro kategoriju un apakškategoriju sadaļu izveidi un līdz nedēļas beigām tiks pabeigta iespēja lietotājiem pievienot rakstus.

Par cik šis sociālais tīkls ir domāts visu iespējamo profesiju pārstāvjiem, tad mums ir lūgums topošajiem un esošajiem lietotājiem. Apskatieties, lūdzu, ieliktās nozaru kategorijas un iesakiet kādas apakškategorijas nepieciešamas, loģiski ka arhitekti vislabāk var ieteikt par arhitektūru, programmētāji par IT, programmēšanu un mežsargi par mežsaimniecību.

Ierakstiet savas idejas zem šī ieraksta, mēs noteikti tos izlasīsim un ņemsim vērā pievienojot apakškategorijas.

Kategorijas var apskatīt šeit: http://procontacts.pro/lv/articles/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Esam izdarījuši lielu darbu, esam pabeiguši proContacts.pro e-pasta servisa izveidi, skaidrs ka vēl sīkas kļūdiņas atradīsies, bet katrā gadījumā e-pasts strādā, var nosūtīt un saņemt epastu, var pievienot failus, viss kā īstā, parastā epasta servisā.

Tāpēc aicinu piereģistrēties proContacts.pro tīklā un notestēt jauno epasta servisu: http://procontacts.pro/

Noteikti izlēks kādas kļūdas, tāpēc ja tādas pamanāt, tad lūgums par tām uzrakstīt šajā diskusijā:http://procontacts.pro/lv/discussions/category/9-ierosinajumi-un-kludu-zinojumi

Link to comment
Share on other sites

Tas joks ar soc. portālu logo un ķeksīšiem pie reģistrācijas manuprāt nav izdevies. Sākuma nesapratu kas tas ir un ko man tur darīt, uzspiedu "Tālāk" un izleca 5 pop-up. Tālāk netiku... neesmu nevienā soc. portālā.

To opciju ar soc.tīklu pluginiem izņēmām ārā, tā ka tagad var reģistrēties droši.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...