Jump to content
php.lv forumi

Testa punktu skaitīšanas sistēma (Gabaldarbs)


mmcs

Recommended Posts

Smagi tev ar angļu valodu, skatos... Tāds nosaukums ir gramatiski nepareizs.

Piemērs: "answer sheet". Lapa satur daudzas atbildes, nevis vienu, bet tā, kā vārds ir ģenitīvā, tad nav tur nekāda 's'.

Parasti šādos gadījumos labs indikators ir google:

1)"answers groups" - 44k rezultātu

1)"answer groups" - 10,2k rezultātu

 

 

Un tagad, lai man nebūtu tev jāpiesienas pie nepilnībām, pilnu variantu

1)ar atkārtojami izmantojamu kodu, vizuāliem objektiem organizētiem widgetos vai OOP stilā;

2)bez globāliem mainīgajiem un to izmantošanas pārējā kodā;

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu vienkārši nevari atzīt to, ka Tavs piemērs nav tas pārskatāmākais? 

 

Es nesaku, ka ir sūdīgi uzrakstīts, vienkārši nav pārskatāms, cik reizes man vajadzēja skatīties kas ir p, q, g.

Vēl varēji iekļaut b, d un būtu pilns komplekts.

 

 

Lai arī tas bija Tavs "challenge", vismaz varēji atzīt to, ka tas nav pārskatāmākais variants, tas arī viss, bet Tu te tik meklē kaut kādas stulbas atrunas.

Link to comment
Share on other sites

Tu kaut tos savus search rezultātus paskatījies?

1) Catholic Answers ir saita nosaukums

2) Yahoo Answers arī ir nosaukums

3) Answers Church tāpat

tādos gadījumos s burtu nost negriež

4) indeed.com ir kaut kāds meklētājs, tev vienkārši patrāpījās kaut kāda greiza meklējuma links, atverot to lapu, nevienā vietā pašā lapā, neskaitot page title un search query input lauku, tie vārdi tādā secībā nav

un tādā garā turpinās visi rezultāti.

 

Un tad atver un salīdzini otra search linka rezultātus.

Tu varbūt google tulkotājam arī uzticies?

 

 

Pēdējie 2 punkti jau ir ļoti subjektīvi, šādai vienkāršai aptaujai ar esošo kodu pilnīgi pietiek, vienīgais, ko vēl varētu izdarīt, ir wrapperis visiem statiskajiem datiem un funkcijām, attiecīgi arī click eventa funkcija sadalīšana sīkākās, specializētākās funkcijās.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Pēdējie 2 punkti jau ir ļoti subjektīvi, šādai vienkāršai aptaujai ar esošo kodu pilnīgi pietiek, vienīgais, ko vēl varētu izdarīt, ir wrapperis visiem statiskajiem datiem un funkcijām, attiecīgi arī click eventa funkcija sadalīšana sīkākās, specializētākās funkcijās.

Tik pat subjektīvi kā mainīgo nosaukumu izvēle.
Link to comment
Share on other sites

Kuriem elementiem tajā kodā tu domā lietot widgetus un kā tas kaut ko uzlabo?

Nu to jau es gribu arī redzēt no tevis. Kā tu organizēsi kodu tā, lai tas būtu vieglāk uzturams un vieglāk atkārtojami izmantojams.

Ja sāki ar mainīgajiem, tad pabeidz līdz galam ar pilnu koda organizāciju.

Link to comment
Share on other sites

Man tie widgeti nav vajadzīgi, es tiem šeit neredzu jēgu. Šis kods ir pietiekami labs pamats, tāpat tie, kas tādu ņemtu priekš sevis, kustomizētu to pa savam, ja es tur sabāzīšu visādus prikolus iekšā, citiem būs jātērē vairāk laika, lai tajā iebrauktu un pielāgotu pa savam.

Pasaki, kas tur nav viegli uzturams (kas, protams, arī ir subjektīvi, bet ko nu par to), un tad parunāsim.

 

Anyway, faktiski questions un groups nāktu no servera puses, tā kā tur arī daudz kas vēl mainītos reālā implementācijā.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Man tie widgeti nav vajadzīgi, es tiem šeit neredzu jēgu.

Nu tā jau ir, vieniem nevajag widgetus, citiem nevajag koda organizāciju, vēl citiem gandrīz pareizus mainīgo nosaukumus gandrīz visās vietās.

 

Pasaki, kas tur nav viegli uzturams (kas, protams, arī ir subjektīvi, bet ko nu par to), un tad parunāsim.

Anyway, faktiski questions un groups nāktu no servera puses, tā kā tur arī daudz kas vēl mainītos reālā implementācijā.

Pats arī atbildēji. Ja pēkšņi grib datus iegūt ar ajax, nāksies pārveidot visa koda struktūru ("daudz kas vēl mainītos"), kamēr widget-a gadījumā, padod vienkārši datus widget-am vienā rindiņā ajax atbildes event-ā.
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, es vispār taisītu tā, ka sākotnējā lapa uzģenerējas ar PHP, katrs click uz atbildes aizsūta ajax requestu ar uzklikšķinātās atbildes ID, servera pusē tiek glabāti un inkrementēti kaunteri grupām, response - vai nu nākamā jautājuma teksts un atbilžu varianti, vai rezultāti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...