Jump to content
php.lv forumi

Meklējam vecāko PHP programmētāju (AURUM IT)


moonlight

Recommended Posts

logo.gif

 

Meklējam vecāko PHP programmētāju

 

Mēs radām jēgpilnus risinājumus, nevis laika un naudas melnos caurumus. Tev būs iespēja veltīt daļu sava darba laika, savu ideju attīstīšanai. Tavam darbam būs vērtība un jēga. Tu sadarbosies, nevis sacentīsies. Tu augsi pats un palīdzēsi to darīt citiem. Tas viss padarīs tavu ikdienu aizraujošāku un redzes loku plašāku.

 

Ir garlaicīgi dzīvot viduvēju dzīvi, nezinot īsti kurp Tu dodies un kāpēc.

Mēs esam skaidri pateikuši, ka tāds nav mūsu ceļš.

 

Ko mēs sagaidām no Tevis ir iespēja uzzināt:
http://innovationcafe.lv/vecako_php_programmetaju

 

Sūti informāciju par sevi un aicināsim uz sarunu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cik ir tas tirgus līmenis?

Esam gatavi to pārrunāt tikšanās laikā.

 

* Es zinu, ka gan PHP formumā, gan citur vadošais viedoklis ir tāds, ka skaitlis ir jānorāda, bet (pagaidām) es no šāda soļa atturēšos. Tam ir tikai viens arguments- man ipaši nav intereses sadarboties ar cilvēkiem, kuru strādā tikai algas dēļ. Alga, prēmijas, atvaļinājuma naudas, apmācības un citi bonusi ir "higiēnas" lieta, proti - tas viss tiek nodrošināts, bet tas nevar būt fokuss vai iemesls, kāpēc es vēlētos kādu cilvēku komandā. Pagaidām, neesmu dzirdējis sakarīgu argumentāciju no programmētāju (un vispār- darbinieku, kopumā) puses, kura liktu šo viedokli pārvērtēt un mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt jau, cik nācies saskarties, AurumIT ir pat ļoti laba izvēle, kur strādāt. Tas tā, tiem, kas vēlas pieteikties.

 

Taču, par algām runājot, Moonlight, Tev ir tikai daļēja taisnība - ir jauki un forši sadarboties ar pilsoņiem, kam patīk savs darbs taču tas galīgi nav arguments lai nenorādītu vismaz aptuvenu darba algu - mēnesī, stundā, whatever. Tieši tiem cilvēkiem, kuri strādā ne tikai algas dēļ tas, ka tu nenorādi algu ir major turndown, jo tieši tie cilvēki ir pietiekami gudri, lai zinātu savu cenu un vienkārši netērētu laiku piesakoties jo tikai ar retiem izņēmumiem nenorādīta pat aptuvena alga norāda uz to, ka uzņēmums vienkārši maksā neadekvāti. To es Tev varu pateikt gan kā darbinieks, gan darba devējs. Norādi, vismaz aptuveni. Piemēram, no 10EUR stundā, utml. 

Link to comment
Share on other sites

Tam ir tikai viens arguments- man ipaši nav intereses sadarboties ar cilvēkiem, kuru strādā tikai algas dēļ. 

 

Reti, kurš strādā tikai algas dēļ, taču alga praktiski vienmēr ir noteicošais faktors.

Ja nevar norādīt, par tādām prasmēm - tik, par tādām - tik, tad nav nevienam vērts tērēt laiku.

Tas ir tāpat kā ielikt sludinājumu - pārdodu mašīnu par tirgus cenu, tev būs vismaz 10x mazāk pircēju.

Vienkārši cilvēkiem laiks ir svarīgs un, ja cilvēks zin, ka viņa tirgus vērtība ir, piemēram, 2k Ls/mēn,. tad viņš automātiski nosijās nost visus lētos kantorus ar, kas piedāvā 1,5k vai mazāk.

Link to comment
Share on other sites

tas viss tiek nodrošināts, bet tas nevar būt fokuss vai iemesls, kāpēc es vēlētos kādu cilvēku komandā. 

 

P.S. Dzīvo ilūziju pasaulē?

Programmētāju deficīts ir katastrofāls. Uz katru normālu programmētāju ir 3 piedāvājumi. Šodien programmētājs izvēlas, kurā komandā strādāt, nevis komandas turētājs un vienīgais, ko tu vari darīt, ir piedāvāt kaut ko vairāk kā citi, tai skaitā algu.

Link to comment
Share on other sites

Senāk Iedomājaties mana alga  +500ls, un lai nokļūtu darbā-mājās vajadzēja pavadīt 2.5 - 3h dienā, izveidoju vienu "projektu" un nezinu kā viņi dabūja manu personīgo epastu, bet man uzrakstija izrādās ka tas ir 25minūšu attālumā no mājam (Supper), bet pārrunās man piedāvāja 250Ls un 3 mēnešu pārbaudes laiku :D. + Visu laiku pieminēja ka es esmu labākais kandidāts utt..(Kkāds vērvētāju kantoris :D) Pff es uzreiz pateicu ko domāju.

 

Nebūšu iedomīgs varbūt ja pa tiešām būtu izdevīgs variants strādā, es ietu par 450 bet zemāk gan ne, es neuzskatu ka mana vērtība ir zemāka, pie nosacijuma ka tu pa to laiku nopelnīsi jaunai mašīnai, un nerunāsim par skolas praksi 3 mēnešus kur tev maksā minimālo, ja ne vēl par velti.

 

Es nesaprotu tos Uzņēmējus, priekšniekus. kas pelna no tevis 1000ls bet tev maksā 250ls. Ja tu strādā kvalitatīvi tad priekšniekam ir jāizvēlās(pašam jāsaprot) vai es šomēnes, bet pēdējoreiz nopelnīšu ta pamatīgi, vai ilgtermiņā es nopelnīšu no tava darba vairāk. + 65% iespēja ka nākamais darbiniek man pat 750ls neienesīs.

 

Jā man pašreizejais priekšnieks teica ka labu programmētāju ir deficīts, jo ir tādi kas nāk no kkādām "krutajām skolām" beidzamiem kursiem, bet kad prasa mazu testiņu tad krata plecus un saka kkādu html mums ir mācijuši. tad saprotams jāsāk ir no apakšas, bet ja @moonlight gribi tikt pie advencētiem programmētājiem summa būs jānorāda, jo katram advencētam programmētājam ir tāda. jā var pieminēt ka samaksa ir atkarīga no zināšanām, izpildes laika vai arī vēl no 101 norunas.... Tas būs gan jums vieglāk gan man es nelikšu liekas cerības un pat jums netraucēšu.

Link to comment
Share on other sites

Senāk Iedomājaties mana alga  +500ls, un lai nokļūtu darbā-mājās vajadzēja pavadīt 2.5 - 3h dienā, izveidoju vienu "projektu" un nezinu kā viņi dabūja manu personīgo epastu, bet man uzrakstija izrādās ka tas ir 25minūšu attālumā no mājam (Supper), bet pārrunās man piedāvāja 250Ls un 3 mēnešu pārbaudes laiku :D. + Visu laiku pieminēja ka es esmu labākais kandidāts utt..(Kkāds vērvētāju kantoris :D) Pff es uzreiz pateicu ko domāju.

 

Tur runā par konkrēto firmu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...