Jump to content
php.lv forumi

php koderim


rpr

Recommended Posts

Darbam no mājam ir ļoti daudz priekšrocības:

Tiek ietaupīts lieki ceļā pavadītais laiks, gatavošanās laiks, utml. 

Paliek vairāk brīvā laika, līdz ar to ari vairāk laika izgulēties, līdz ar to aug arī produktivitāte.

 

Man personīgi komunikācija caur IM un citām elektroniskām formām šķiet daudz produktīvāka.

Vari pārlasīt, ja kaut ko neuztvēri, komunikācija logojās, rakstiska komunikācija ir konkrētāka un tiešāka.

Ja runa ir par komunikācija ārpus darba pienākumiem, tad domājams, ka ar ilgtermiņa draugiem un domubiedriem būs daudz vairāk kopīga ko pārrunāt.

 

Kas attiecas uz Marisu Maijeri, tad viņas galvenais arguments bija par radošumu.

Viņa pat atzina, ka vienatnē un neviena netraucēts programmētājs strādā labāk, bet nav tik radošs.

Ja pienākums nav tīra tehniska apraksta pārvēršana programmā un ir vajadzīgs nedaudz radošs piegājiens, tad piekrītu,

ka var vienreiz nedēļā (2 nedeļās) tikties klātienē un taisīt brainstormingu un izplānot nākamās nedēļas darbus.

Taču pēc pieredzes varu teikt, ka brainstormings iekš IM ir iespējams tādā pašā mērā kā klātienē.

Link to comment
Share on other sites

Vēl varu piebilst, ka ja ir domstarpības, tad tās caur IM notiek daudz saudzīgākā līmenī, bet kad strīdies uz vietas, tad tīri emocionāli tas process ir daudz degradējošāks. Viens otram vairāk dod pa emocijām un no tā izriet jau nesakarīgāki lēmumi un argumenti, kas vairs nav balstīti uz saprātu.

 

Tas uzreiz nenozīmē, ka man ir bail pastrīdēties klātienē, bet gluži vienkārši no praktiskā viedokļa skatoties, tas nav tik veselīgi, kā tad ja tas tiek darīts caur IM.

Link to comment
Share on other sites

gurķi, tad tev traks temperaments, ja nemāki saturēt sevi rokās.

ok es daļēji piekrītu, ka strādāt vienatnē ir produktīvāk, bet tomēr ir reizes, kad labāk ir pat ne komandā, bet ka zini, ka kāds ir blakus.

lai stradātu mājās, pirmkārt, ir jābūt tadiem apstākļiem (man tādu nav), otrkārt, jābūt pašdisciplinētam, par ko es šaubos, ka visi ir tādi, ir bijusi pieredze, ka darbinieks neko nedara, kamēr nesēdi viņam klāt. tas viss ir atkarīgs no indivīda.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu pats neesmu darbā baigos strīdos iekļuvis, vienkārši vēroju citus no malas, tāpēc man radās viedoklis par šo lietu.

 

Jā, nu pašdisciplīna un motivācija ir tā lieta, kas ne visiem ir. Arī man agrāk bija švaki ar to.

Bet es uzskatu, ka ja pietrūkst šīs īpašības, tad cilvēks nav īsti ticis galā ar kaut kādiem jautājumiem vai problēmām savā dzīvē, kas var būt pat pilnībā nesaistīti ar darbu.

Tā kā visi, kam trūkst motivācijas, lūdzu, salāpieties!

Link to comment
Share on other sites

Jā, salāpīties - tas ir labi.

 

Darba darīšanai var būt tikai viens kritērijs - ir izdarīts, kad jābūt izdarītam, vai nav. Tas, ka es 3 stundas vēroju putnus, nenozīmē, ka es neko nedaru vai ka tas, ko es darīšu skata pēc, būs kaut cik derīgs rezultāts.

Link to comment
Share on other sites

ir darba devēji, kam patīk tā nepārtrauktā uzraudzīšana, nevis orientēšanās uz gala rezultātu

un ir monitorēšanas sistēmas, kas uzskaita ko īsti darbinieks dara, grabina taustiņus iekš IDE, spēlē flash spēles vai vienkārši skatās pa logu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...